Прескочи на садржај
Упореди Kolos vs Başakşehir

Kolos vs Başakşehir Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Kolos i Başakşehir: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Kolos Kolos Domaćin
Başakşehir Başakşehir Gost
Kolos
69.0
P P P P N N P N I P

Poslednjih 10 Utakmica

Başakşehir
57.0
P I P N P N N I P P

Osvojene Kategorije

7

Kolos

1

Nerešeno

7

Başakşehir

Radar Učinka

Kolos
Başakşehir

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
60%

6P, 3N, 1I

50%

5P, 3N, 2I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.6

6 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
+5

+5

+8

+8

Čista Mreža
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
20%

2 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
A. Salabai (3 golova)
E. Shomurodov (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

83%

5P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
72.1

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 65.3

49.4

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 58.9

Protiv Elitnih
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.53

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.43

1.91

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.31

Korigovana Snaga
69.0

Napad: 44.8, Odbrana: 97.7, Forma: 73.3

57.0

Napad: 53.0, Odbrana: 72.9, Forma: 49.7

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

4
2

16-30'

1
1

31-45'

4
1

46-60'

1
2

61-75'

2
4

76-90+'

4
Kolos
Başakşehir
Kolos

Analiza Snage

69.0

Ukupno

Napad 44.8
Odbrana 97.7
Forma 73.3
Doslednost 61.3
Başakşehir

Analiza Snage

57.0

Ukupno

Napad 53.0
Odbrana 72.9
Forma 49.7
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 72.0

Kvalitet Protivnika

65.3 vs 58.9

Protiv Elitnih

40% vs 0%
Kolos logo Kolos
P
Kudrivka (55%)
P
Oleksandria (49%)
P
SK Poltava (45%)
P
LNZ Cherkasy (74%)
N
Rukh Vynnyky (49%)
N
Metalist 1925 (74%)
P
Veres Rivne (67%)
N
Zorya (75%)
Başakşehir logo Başakşehir
P
Samsunspor (62%)
I
Fenerbahçe (73%)
P
Kasımpaşa (52%)
N
Trabzonspor (74%)
P
Gençlerbirliği (45%)
N
Kocaelispor (51%)
N
Antalyaspor (43%)
I
Galatasaray (69%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kudrivka D
1 - 0 P
55%
Oleksandria G
3 - 0 P
49%
SK Poltava D
2 - 0 P
45%
LNZ Cherkasy D
1 - 0 P
74%
Rukh Vynnyky G
1 - 1 N
49%
Metalist 1925 D
0 - 0 N
74%
Veres Rivne G
1 - 0 P
67%
Zorya D
1 - 1 N
75%
Epitsentr G
0 - 4 I
79%
Karpaty Lviv G
1 - 0 P
86%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Samsunspor D
3 - 0 P
62%
Fenerbahçe G
1 - 3 I
73%
Kasımpaşa D
4 - 0 P
52%
Trabzonspor G
1 - 1 N
74%
Gençlerbirliği D
3 - 0 P
45%
Kocaelispor G
0 - 0 N
51%
Antalyaspor D
0 - 0 N
43%
Galatasaray G
0 - 3 I
69%
Göztepe D
2 - 1 P
59%
Konyaspor D
2 - 0 P
61%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Kolos се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 72.1) у поређењу са Başakşehir (SoS: 49.4). То значи да статистика Kolos има већу тежину.

Başakşehir има нападачку предност са 1.6 голова по мечу наспрам 1.1 Kolos.

Обе одбране су упоредиве, са Kolos који прима 0.6 и Başakşehir који прима 0.8 по мечу.

Kolos се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 2 од 5 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Başakşehir, са 83% победа код куће.

Kolos је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.1 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Kolos има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 12.0 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Kolos

Kolos

VS
Başakşehir

Başakşehir

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више