Прескочи на садржај
Упореди Kielce vs Alanyaspor

Kielce vs Alanyaspor Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Kielce i Alanyaspor: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Kielce Kielce Domaćin
Alanyaspor Alanyaspor Gost
Kielce
39.9
I N N I N I P I P I

Poslednjih 10 Utakmica

Alanyaspor
50.5
P N I I N N P N N I

Osvojene Kategorije

0

Kielce

6

Nerešeno

9

Alanyaspor

Radar Učinka

Kielce
Alanyaspor

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 3N, 5I

20%

2P, 5N, 3I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.5

15 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

+3

+3

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Pięczek (3 golova)
İ. Kaya (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
54.1

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 52.1

62.3

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 55.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.02

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.08

1.62

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.12

Korigovana Snaga
39.9

Napad: 38.2, Odbrana: 52.0, Forma: 20.8

50.5

Napad: 56.1, Odbrana: 67.4, Forma: 22.5

Analiza Vremena Golova

0-15'

2
4

16-30'

1
2

31-45'

3
2

46-60'

1
1

61-75'

3
2

76-90+'

5
Kielce
Alanyaspor
Kielce

Analiza Snage

39.9

Ukupno

Napad 38.2
Odbrana 52.0
Forma 20.8
Doslednost 61.3
Alanyaspor

Analiza Snage

50.5

Ukupno

Napad 56.1
Odbrana 67.4
Forma 22.5
Doslednost 67.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 72.0

Kvalitet Protivnika

52.1 vs 55.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Kielce logo Kielce
I
Raków (59%)
N
Piast (53%)
N
GKS Katowice (59%)
I
Górnik (58%)
N
Jagiellonia (48%)
I
Lechia (51%)
P
Arka (44%)
I
Pogoń (54%)
Alanyaspor logo Alanyaspor
P
Kayseri (44%)
N
Antalyaspor (48%)
I
Samsunspor (62%)
I
Kasımpaşa (57%)
N
Trabzonspor (69%)
N
Gaziantep (54%)
P
Kocaelispor (46%)
N
Göztepe (64%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Raków G
0 - 2 I
59%
Piast D
1 - 1 N
53%
GKS Katowice D
1 - 1 N
59%
Górnik G
0 - 1 I
58%
Jagiellonia D
1 - 1 N
48%
Lechia G
2 - 4 I
51%
Arka D
3 - 0 P
44%
Pogoń G
1 - 2 I
54%
Nieciecza D
2 - 1 P
36%
Motor G
0 - 2 I
59%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kayseri D
3 - 1 P
44%
Antalyaspor G
0 - 0 N
48%
Samsunspor D
2 - 3 I
62%
Kasımpaşa G
0 - 1 I
57%
Trabzonspor D
1 - 1 N
69%
Gaziantep G
1 - 1 N
54%
Kocaelispor D
5 - 0 P
46%
Göztepe G
2 - 2 N
64%
Gençlerbirliği D
0 - 0 N
45%
Galatasaray G
1 - 3 I
69%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 54.1 vs 62.3), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Alanyaspor има нападачку предност са 1.5 голова по мечу наспрам 1.1 Kielce.

Alanyaspor има одбрамбену предност, примајући 1.2 по мечу наспрам 1.5 Kielce.

Kielce се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Alanyaspor се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.6 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Alanyaspor има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 10.6 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Kielce

Kielce

VS
Alanyaspor

Alanyaspor

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више