Прескочи на садржај
Упореди Larissa vs Kifisia

Larissa vs Kifisia Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Larissa i Kifisia: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Larissa Larissa Domaćin
Kifisia Kifisia Gost
Larissa
37.4
N N N I N I I I N N

Poslednjih 10 Utakmica

Kifisia
42.6
I P P N N N N I I P

Osvojene Kategorije

4

Larissa

2

Nerešeno

9

Kifisia

Radar Učinka

Larissa
Kifisia

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
0%

0P, 6N, 4I

30%

3P, 4N, 3I

Golova po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

0.7

7 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

-3

-3

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Ľ. Tupta (3 golova)
Jorge Pombo (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 1 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 5
Pobede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
55.2

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 54.6

53.9

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.95

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.05

0.63

Stvarno: 0.7 | Razl: +0.07

Korigovana Snaga
37.4

Napad: 31.6, Odbrana: 56.1, Forma: 0.0

42.6

Napad: 24.2, Odbrana: 69.3, Forma: 31.2

Analiza Vremena Golova

0-15'

16-30'

2
1

31-45'

4

46-60'

1

61-75'

3
4

76-90+'

1
Larissa
Kifisia
Larissa

Analiza Snage

37.4

Ukupno

Napad 31.6
Odbrana 56.1
Forma 0.0
Doslednost 92.8
Kifisia

Analiza Snage

42.6

Ukupno

Napad 24.2
Odbrana 69.3
Forma 31.2
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 56.0

Kvalitet Protivnika

54.6 vs 52.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Larissa logo Larissa
N
Panaitolikos (53%)
N
Asteras (56%)
N
Panserraikos (54%)
I
Panserraikos (49%)
N
Kifisia (49%)
I
Atromitos (59%)
I
Panaitolikos (48%)
I
Asteras (61%)
Kifisia logo Kifisia
I
Atromitos (54%)
P
Panserraikos (54%)
P
Panaitolikos (53%)
N
Panaitolikos (48%)
N
Larissa (46%)
N
Asteras (56%)
N
Atromitos (59%)
I
Panserraikos (49%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Panaitolikos G
1 - 1 N
53%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Panserraikos G
1 - 1 N
54%
Panserraikos D
0 - 1 I
49%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Atromitos G
2 - 3 I
59%
Panaitolikos D
1 - 2 I
48%
Asteras G
1 - 3 I
61%
Olympiakos G
0 - 0 N
61%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Atromitos D
0 - 3 I
54%
Panserraikos G
2 - 1 P
54%
Panaitolikos G
1 - 0 P
53%
Panaitolikos D
0 - 0 N
48%
Larissa G
1 - 1 N
46%
Asteras D
0 - 0 N
56%
Atromitos G
0 - 0 N
59%
Panserraikos D
1 - 2 I
49%
AEK Athens G
0 - 3 I
67%
Volos D
2 - 0 P
39%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 55.2 vs 53.9), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Larissa на просеку 0.9 и Kifisia на 0.7 голова по мечу.

Kifisia има одбрамбену предност, примајући 1.0 по мечу наспрам 1.4 Larissa.

Larissa се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Kifisia се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.0 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Kifisia има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 5.2 поена сугерише конкурентан меч.

Тимови су одиграли 1-1 нерешено у Greek Super League (2026-04-22). Претходни меч је завршен нерешено, тако да ниједан тим нема психолошку предност.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Larissa

Larissa

VS
Kifisia

Kifisia

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више