Прескочи на садржај
Упореди Larissa vs Slavia Prague

Larissa vs Slavia Prague Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Larissa i Slavia Prague: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Larissa Larissa Domaćin
Slavia Prague Slavia Prague Gost
Larissa
37.4
N N N I N I I I N N

Poslednjih 10 Utakmica

Slavia Prague
73.7
P P P I N P P P P P

Osvojene Kategorije

2

Larissa

2

Nerešeno

11

Slavia Prague

Radar Učinka

Larissa
Slavia Prague

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
0%

0P, 6N, 4I

80%

8P, 1N, 1I

Golova po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

+11

+11

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Ľ. Tupta (3 golova)
T. Chorý (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 1 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
55.2

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 54.6

53.4

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 50.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.95

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.05

1.86

Stvarno: 1.9 | Razl: +0.04

Korigovana Snaga
37.4

Napad: 31.6, Odbrana: 56.1, Forma: 0.0

73.7

Napad: 65.5, Odbrana: 75.8, Forma: 82.7

Analiza Vremena Golova

0-15'

1

16-30'

4
1

31-45'

3
4

46-60'

6

61-75'

1
4

76-90+'

4
Larissa
Slavia Prague
Larissa

Analiza Snage

37.4

Ukupno

Napad 31.6
Odbrana 56.1
Forma 0.0
Doslednost 92.8
Slavia Prague

Analiza Snage

73.7

Ukupno

Napad 65.5
Odbrana 75.8
Forma 82.7
Doslednost 68.5

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 58.0

Kvalitet Protivnika

54.6 vs 50.4

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Larissa logo Larissa
N
Panaitolikos (53%)
N
Asteras (56%)
N
Panserraikos (54%)
I
Panserraikos (49%)
N
Kifisia (49%)
I
Atromitos (59%)
I
Panaitolikos (48%)
I
Asteras (61%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
P
Sparta Prague (54%)
P
Liberec (48%)
P
Olomouc (46%)
I
Hradec Kr. (64%)
N
Plzeň (59%)
P
Ostrava (39%)
P
Zlín (46%)
P
Sparta Prague (54%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Panaitolikos G
1 - 1 N
53%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Panserraikos G
1 - 1 N
54%
Panserraikos D
0 - 1 I
49%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Atromitos G
2 - 3 I
59%
Panaitolikos D
1 - 2 I
48%
Asteras G
1 - 3 I
61%
Olympiakos G
0 - 0 N
61%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Sparta Prague D
3 - 2 P
54%
Liberec G
2 - 1 P
48%
Olomouc D
2 - 1 P
46%
Hradec Kr. G
1 - 2 I
64%
Plzeň D
0 - 0 N
59%
Ostrava G
2 - 0 P
39%
Zlín G
3 - 1 P
46%
Sparta Prague D
3 - 1 P
54%
Dukla G
2 - 0 P
51%
Liberec D
1 - 0 P
43%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 55.2 vs 53.4), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Slavia Prague има нападачку предност са 1.9 голова по мечу наспрам 0.9 Larissa.

Slavia Prague има одбрамбену предност, примајући 0.8 по мечу наспрам 1.4 Larissa.

Larissa се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Slavia Prague се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Фактор домаћег терена иде у корист Slavia Prague, са 80% победа код куће.

Slavia Prague је јак тим у гостима са 80% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

На основу наше свеобухватне анализе, Slavia Prague је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (65.5), одбрани (75.8) и форми (82.7) не оставља простор за сумњу. Larissa мора да пружи изузетну партију.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Larissa

Larissa

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више