Прескочи на садржај
Упореди Larissa vs Vojvodina

Larissa vs Vojvodina Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Larissa i Vojvodina: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Larissa Larissa Domaćin
Vojvodina Vojvodina Gost
Larissa
37.4
N N N I N I I I N N

Poslednjih 10 Utakmica

Vojvodina
57.5
P P N N I P N P P P

Osvojene Kategorije

2

Larissa

3

Nerešeno

10

Vojvodina

Radar Učinka

Larissa
Vojvodina

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
0%

0P, 6N, 4I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

+9

+9

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Ľ. Tupta (3 golova)
M. Veličković (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 1 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 11
Pobede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
55.2

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 54.6

40.5

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 52.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.95

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.05

1.62

Stvarno: 1.7 | Razl: +0.08

Korigovana Snaga
37.4

Napad: 31.6, Odbrana: 56.1, Forma: 0.0

57.5

Napad: 51.3, Odbrana: 66.4, Forma: 54.3

Analiza Vremena Golova

0-15'

16-30'

4
1

31-45'

2
4

46-60'

1

61-75'

5
4

76-90+'

5
Larissa
Vojvodina
Larissa

Analiza Snage

37.4

Ukupno

Napad 31.6
Odbrana 56.1
Forma 0.0
Doslednost 92.8
Vojvodina

Analiza Snage

57.5

Ukupno

Napad 51.3
Odbrana 66.4
Forma 54.3
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 55.0

Kvalitet Protivnika

54.6 vs 52.9

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Larissa logo Larissa
N
Panaitolikos (53%)
N
Asteras (56%)
N
Panserraikos (54%)
I
Panserraikos (49%)
N
Kifisia (49%)
I
Atromitos (59%)
I
Panaitolikos (48%)
I
Asteras (61%)
Vojvodina logo Vojvodina
P
Čukarički (46%)
P
Radnik (55%)
N
Železničar P (57%)
N
Partizan (52%)
I
Red Star (74%)
P
Radnički Niš (44%)
N
FK IMT (63%)
P
Napredak (29%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Panaitolikos G
1 - 1 N
53%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Panserraikos G
1 - 1 N
54%
Panserraikos D
0 - 1 I
49%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Atromitos G
2 - 3 I
59%
Panaitolikos D
1 - 2 I
48%
Asteras G
1 - 3 I
61%
Olympiakos G
0 - 0 N
61%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Čukarički D
1 - 0 P
46%
Radnik G
4 - 1 P
55%
Železničar P D
0 - 0 N
57%
Partizan D
0 - 0 N
52%
Red Star G
1 - 4 I
74%
Radnički Niš D
3 - 2 P
44%
FK IMT G
0 - 0 N
63%
Napredak D
4 - 1 P
29%
Radnički Krag G
1 - 0 P
57%
Partizan D
3 - 0 P
52%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Larissa се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 55.2) у поређењу са Vojvodina (SoS: 40.5). То значи да статистика Larissa има већу тежину.

Vojvodina има нападачку предност са 1.7 голова по мечу наспрам 0.9 Larissa.

Vojvodina има одбрамбену предност, примајући 0.8 по мечу наспрам 1.4 Larissa.

Larissa се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.4 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Vojvodina се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (57.5 vs 37.4), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Larissa

Larissa

VS
Vojvodina

Vojvodina

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више