Прескочи на садржај
Упореди Lechia vs Lens

Lechia vs Lens Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Lechia i Lens: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Lechia Lechia Domaćin
Lens Lens Gost
Lechia
43.7
I I I N I P P I P N

Poslednjih 10 Utakmica

Lens
58.8
P N N P P I P I P N

Osvojene Kategorije

1

Lechia

4

Nerešeno

10

Lens

Radar Učinka

Lechia
Lens

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 2N, 5I

50%

5P, 3N, 2I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

2.3

23 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.5

15 / 10 utakmica

Gol Razlika
-2

-2

+8

+8

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
T. Bobček (3 golova)
F. Thauvin (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 10
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 14
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

100%

5P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
54.2

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 52.4

50.7

Težina Lige: 77.8, Kvalitet Protivnika: 56.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.37

Stvarno: 1.5 | Razl: +0.13

2.54

Stvarno: 2.3 | Razl: -0.24

Korigovana Snaga
43.7

Napad: 52.1, Odbrana: 45.2, Forma: 31.3

58.8

Napad: 77.2, Odbrana: 50.4, Forma: 50.4

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

2
2

16-30'

3
1

31-45'

3
4

46-60'

7
3

61-75'

5
3

76-90+'

3
Lechia
Lens
Lechia

Analiza Snage

43.7

Ukupno

Napad 52.1
Odbrana 45.2
Forma 31.3
Doslednost 49.3
Lens

Analiza Snage

58.8

Ukupno

Napad 77.2
Odbrana 50.4
Forma 50.4
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 77.8

Kvalitet Protivnika

52.4 vs 56.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Lechia logo Lechia
I
Widzew (59%)
I
Radomiak (58%)
I
Raków (54%)
N
Piast (53%)
I
Wisła Płock (47%)
P
Kielce (43%)
P
Pogoń (49%)
I
GKS Katowice (64%)
Lens logo Lens
P
Nantes (51%)
N
Nice (60%)
N
Brest (61%)
P
Toulouse (40%)
P
Toulouse (57%)
I
Lille (78%)
P
Angers (47%)
I
Lorient (69%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Widzew G
1 - 3 I
59%
Radomiak G
1 - 3 I
58%
Raków D
1 - 2 I
54%
Piast D
1 - 1 N
53%
Wisła Płock G
0 - 1 I
47%
Kielce D
4 - 2 P
43%
Pogoń D
2 - 1 P
49%
GKS Katowice G
0 - 2 I
64%
Jagiellonia D
3 - 0 P
48%
Arka G
2 - 2 N
49%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nantes D
1 - 0 P
51%
Nice G
1 - 1 N
60%
Brest G
3 - 3 N
61%
Toulouse D
4 - 1 P
40%
Toulouse D
3 - 2 P
57%
Lille G
0 - 3 I
78%
Angers D
5 - 1 P
47%
Lorient G
1 - 2 I
69%
Metz D
3 - 0 P
43%
Lyon G
2 - 2 N
54%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 54.2 vs 50.7), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Lens има нападачку предност са 2.3 голова по мечу наспрам 1.5 Lechia.

Обе одбране су упоредиве, са Lechia који прима 1.7 и Lens који прима 1.5 по мечу.

Lechia се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Фактор домаћег терена иде у корист Lens, са 100% победа код куће.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.5 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Lens се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (58.8 vs 43.7), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Lechia

Lechia

VS
Lens

Lens

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више