Прескочи на садржај
Упореди Levadiakos vs Alavés

Levadiakos vs Alavés Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Levadiakos i Alavés: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Levadiakos Levadiakos Domaćin
Alavés Alavés Gost
Levadiakos
39.5
P P I N P I I I I N

Poslednjih 10 Utakmica

Alavés
43.5
N I P I N N P N I I

Osvojene Kategorije

5

Levadiakos

2

Nerešeno

8

Alavés

Radar Učinka

Levadiakos
Alavés

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 2N, 5I

20%

2P, 4N, 4I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

-4

-4

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

90%

9 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
F. Pedrozo (3 golova)
Toni Martínez (7 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 11
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
54.0

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.7

60.4

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 66.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.21

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.11

2.08

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.28

Korigovana Snaga
39.5

Napad: 38.1, Odbrana: 45.1, Forma: 31.2

43.5

Napad: 66.2, Odbrana: 29.4, Forma: 22.1

Analiza Vremena Golova

0-15'

3
1

16-30'

1
2

31-45'

2
3

46-60'

4
3

61-75'

4
2

76-90+'

4
Levadiakos
Alavés
Levadiakos

Analiza Snage

39.5

Ukupno

Napad 38.1
Odbrana 45.1
Forma 31.2
Doslednost 49.3
Alavés

Analiza Snage

43.5

Ukupno

Napad 66.2
Odbrana 29.4
Forma 22.1
Doslednost 64.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 93.0

Kvalitet Protivnika

52.7 vs 66.3

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Levadiakos logo Levadiakos
P
Volos (44%)
P
Volos (39%)
I
OFI (49%)
N
Aris (53%)
P
Atromitos (54%)
I
PAOK (59%)
I
Panathinaikos (52%)
I
Kifisia (54%)
Alavés logo Alavés
N
Elche (66%)
I
Athletic (55%)
P
Mallorca (68%)
I
Real Madrid (70%)
N
Real Sociedad (66%)
N
Osasuna (58%)
P
Celta Vigo (59%)
N
Villarreal (73%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Volos G
3 - 0 P
44%
Volos D
5 - 2 P
39%
OFI G
0 - 2 I
49%
Aris D
1 - 1 N
53%
Atromitos D
1 - 0 P
54%
PAOK G
0 - 3 I
59%
Panathinaikos D
1 - 4 I
52%
Kifisia G
0 - 1 I
54%
AEK Athens G
0 - 4 I
67%
Olympiakos D
0 - 0 N
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Elche G
1 - 1 N
66%
Athletic D
2 - 4 I
55%
Mallorca D
2 - 1 P
68%
Real Madrid G
1 - 2 I
70%
Real Sociedad G
3 - 3 N
66%
Osasuna D
2 - 2 N
58%
Celta Vigo G
4 - 3 P
59%
Villarreal D
1 - 1 N
73%
Valencia G
2 - 3 I
72%
Levante G
0 - 2 I
76%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 54.0 vs 60.4), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Alavés има нападачку предност са 1.8 голова по мечу наспрам 1.1 Levadiakos.

Levadiakos има одбрамбену предност, примајући 1.7 по мечу наспрам 2.2 Alavés.

Levadiakos се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Alavés се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 4 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.4 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Levadiakos

Levadiakos

VS
Alavés

Alavés

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више