Прескочи на садржај
Упореди Levadiakos vs Feyenoord

Levadiakos vs Feyenoord Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Levadiakos i Feyenoord: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Levadiakos Levadiakos Domaćin
Feyenoord Feyenoord Gost
Levadiakos
39.5
P P I N P I I I I N

Poslednjih 10 Utakmica

Feyenoord
53.2
N P P N N N P N I P

Osvojene Kategorije

2

Levadiakos

4

Nerešeno

9

Feyenoord

Radar Učinka

Levadiakos
Feyenoord

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 2N, 5I

40%

4P, 5N, 1I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.5

15 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

+3

+3

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
F. Pedrozo (3 golova)
A. Ueda (7 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 8
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
54.0

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.7

53.9

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 62.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.21

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.11

1.74

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.24

Korigovana Snaga
39.5

Napad: 38.1, Odbrana: 45.1, Forma: 31.2

53.2

Napad: 52.0, Odbrana: 62.3, Forma: 41.6

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
1

16-30'

4
2

31-45'

2
3

46-60'

4
3

61-75'

1
2

76-90+'

3
Levadiakos
Feyenoord
Levadiakos

Analiza Snage

39.5

Ukupno

Napad 38.1
Odbrana 45.1
Forma 31.2
Doslednost 49.3
Feyenoord

Analiza Snage

53.2

Ukupno

Napad 52.0
Odbrana 62.3
Forma 41.6
Doslednost 63.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 80.0

Kvalitet Protivnika

52.7 vs 62.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Levadiakos logo Levadiakos
P
Volos (44%)
P
Volos (39%)
I
OFI (49%)
N
Aris (53%)
P
Atromitos (54%)
I
PAOK (59%)
I
Panathinaikos (52%)
I
Kifisia (54%)
Feyenoord logo Feyenoord
N
AZ (67%)
P
Fortuna (61%)
P
Groningen (61%)
N
NEC (69%)
N
Volendam (54%)
N
Ajax (62%)
P
Excelsior (54%)
N
NAC (54%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Volos G
3 - 0 P
44%
Volos D
5 - 2 P
39%
OFI G
0 - 2 I
49%
Aris D
1 - 1 N
53%
Atromitos D
1 - 0 P
54%
PAOK G
0 - 3 I
59%
Panathinaikos D
1 - 4 I
52%
Kifisia G
0 - 1 I
54%
AEK Athens G
0 - 4 I
67%
Olympiakos D
0 - 0 N
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
AZ D
1 - 1 N
67%
Fortuna G
2 - 1 P
61%
Groningen D
3 - 1 P
61%
NEC G
1 - 1 N
69%
Volendam G
0 - 0 N
54%
Ajax D
1 - 1 N
62%
Excelsior D
2 - 1 P
54%
NAC G
3 - 3 N
54%
Twente G
0 - 2 I
81%
Telstar D
2 - 1 P
64%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 54.0 vs 53.9), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Feyenoord има нападачку предност са 1.5 голова по мечу наспрам 1.1 Levadiakos.

Feyenoord има одбрамбену предност, примајући 1.2 по мечу наспрам 1.7 Levadiakos.

Levadiakos се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Feyenoord има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 13.7 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Levadiakos

Levadiakos

VS
Feyenoord

Feyenoord

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више