Прескочи на садржај
Упореди Levadiakos vs Tondela

Levadiakos vs Tondela Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Levadiakos i Tondela: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Levadiakos Levadiakos Domaćin
Tondela Tondela Gost
Levadiakos
39.5
P P I N P I I I I N

Poslednjih 10 Utakmica

Tondela
37.0
P P N I I N I N I N

Osvojene Kategorije

9

Levadiakos

4

Nerešeno

2

Tondela

Radar Učinka

Levadiakos
Tondela

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 2N, 5I

20%

2P, 4N, 4I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

-7

-7

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
F. Pedrozo (3 golova)
Rony Lopes (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 6
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
54.0

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.7

52.7

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 60.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.21

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.11

0.92

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.02

Korigovana Snaga
39.5

Napad: 38.1, Odbrana: 45.1, Forma: 31.2

37.0

Napad: 30.8, Odbrana: 47.9, Forma: 20.5

Analiza Vremena Golova

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

3

46-60'

2
3

61-75'

1
2

76-90+'

3
Levadiakos
Tondela
Levadiakos

Analiza Snage

39.5

Ukupno

Napad 38.1
Odbrana 45.1
Forma 31.2
Doslednost 49.3
Tondela

Analiza Snage

37.0

Ukupno

Napad 30.8
Odbrana 47.9
Forma 20.5
Doslednost 64.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 79.0

Kvalitet Protivnika

52.7 vs 60.4

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Levadiakos logo Levadiakos
P
Volos (44%)
P
Volos (39%)
I
OFI (49%)
N
Aris (53%)
P
Atromitos (54%)
I
PAOK (59%)
I
Panathinaikos (52%)
I
Kifisia (54%)
Tondela logo Tondela
P
Moreirense (50%)
P
Casa Pia (53%)
N
Sporting (75%)
I
Nacional (52%)
I
Porto (74%)
N
Gil Vicente (55%)
I
Vitória SC (59%)
N
AVS (59%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Volos G
3 - 0 P
44%
Volos D
5 - 2 P
39%
OFI G
0 - 2 I
49%
Aris D
1 - 1 N
53%
Atromitos D
1 - 0 P
54%
PAOK G
0 - 3 I
59%
Panathinaikos D
1 - 4 I
52%
Kifisia G
0 - 1 I
54%
AEK Athens G
0 - 4 I
67%
Olympiakos D
0 - 0 N
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Moreirense D
2 - 0 P
50%
Casa Pia G
1 - 0 P
53%
Sporting G
2 - 2 N
75%
Nacional D
0 - 2 I
52%
Porto G
0 - 2 I
74%
Gil Vicente D
2 - 2 N
55%
Vitória SC G
0 - 5 I
59%
AVS D
0 - 0 N
59%
Rio Ave D
0 - 1 I
61%
Santa Clara D
2 - 2 N
66%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 54.0 vs 52.7), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Levadiakos на просеку 1.1 и Tondela на 0.9 голова по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Levadiakos који прима 1.7 и Tondela који прима 1.6 по мечу.

Levadiakos се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.6 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Levadiakos

Levadiakos

VS
Tondela

Tondela

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више