Прескочи на садржај
Упореди Levante vs Lille

Levante vs Lille Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Levante i Lille: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Levante Levante Domaćin
Lille Lille Gost
Levante
55.7
P P I N P P I P N N

Poslednjih 10 Utakmica

Lille
72.8
P N P N P P P I P I

Osvojene Kategorije

5

Levante

2

Nerešeno

8

Lille

Radar Učinka

Levante
Lille

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 3N, 2I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

0.6

6 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

+8

+8

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Carlos Espí (6 golova)
Matías Fernández (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

83%

5P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
59.6

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 64.0

75.1

Težina Lige: 85.8, Kvalitet Protivnika: 68.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.0

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.4

1.66

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.26

Korigovana Snaga
55.7

Napad: 58.5, Odbrana: 54.8, Forma: 54.8

72.8

Napad: 58.4, Odbrana: 100, Forma: 75.1

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
1

16-30'

3
5

31-45'

1
4

46-60'

6
1

61-75'

1
4

76-90+'

2
Levante
Lille
Levante

Analiza Snage

55.7

Ukupno

Napad 58.5
Odbrana 54.8
Forma 54.8
Doslednost 53.2
Lille

Analiza Snage

72.8

Ukupno

Napad 58.4
Odbrana 100
Forma 75.1
Doslednost 52.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 85.8

Kvalitet Protivnika

64.0 vs 68.6

Protiv Elitnih

0% vs 67%
Levante logo Levante
P
Celta Vigo (59%)
P
Osasuna (58%)
I
Villarreal (78%)
N
Espanyol (55%)
P
Sevilla (58%)
P
Getafe (67%)
I
Real Sociedad (66%)
P
Oviedo (61%)
Lille logo Lille
P
Monaco (77%)
N
Le Havre (53%)
P
Paris FC (77%)
N
Nice (55%)
P
Toulouse (62%)
P
Lens (71%)
P
Marseille (66%)
I
Aston Villa (75%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Celta Vigo G
3 - 2 P
59%
Osasuna D
3 - 2 P
58%
Villarreal G
1 - 5 I
78%
Espanyol G
0 - 0 N
55%
Sevilla D
2 - 0 P
58%
Getafe D
1 - 0 P
67%
Real Sociedad G
0 - 2 I
66%
Oviedo D
4 - 2 P
61%
Rayo G
1 - 1 N
79%
Girona D
1 - 1 N
59%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Monaco G
1 - 0 P
77%
Le Havre D
1 - 1 N
53%
Paris FC G
1 - 0 P
77%
Nice D
0 - 0 N
55%
Toulouse G
4 - 0 P
62%
Lens D
3 - 0 P
71%
Marseille G
2 - 1 P
66%
Aston Villa G
0 - 2 I
75%
Rennes G
2 - 1 P
80%
Aston Villa D
0 - 1 I
70%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Lille се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 75.1) у поређењу са Levante (SoS: 59.6). То значи да статистика Lille има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Levante на просеку 1.6 и Lille на 1.4 голова по мечу.

У одбрани Lille је далеко супериорнији, примајући само 0.6 голова по мечу уз 5 чистих мрежа, док Levante прима 1.5 по мечу.

Lille је доказао своју вредност против елитних противника, победивши у 4 од 6 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Levante, са 80% победа код куће.

Lille је јак тим у гостима са 83% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Lille се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (72.8 vs 55.7), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Levante

Levante

VS
Lille

Lille

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више