Прескочи на садржај
Упореди Levante vs Sporting

Levante vs Sporting Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Levante i Sporting: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Levante Levante Domaćin
Sporting Sporting Gost
Levante
55.7
P P I N P P I P N N

Poslednjih 10 Utakmica

Sporting
63.8
P P N N I N P I P P

Osvojene Kategorije

4

Levante

3

Nerešeno

8

Sporting

Radar Učinka

Levante
Sporting

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 3N, 2I

50%

5P, 3N, 2I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

+11

+11

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Carlos Espí (6 golova)
L. Suárez (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 13
Pobede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
59.6

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 64.0

55.6

Težina Lige: 82.6, Kvalitet Protivnika: 64.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.0

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.4

2.39

Stvarno: 2.2 | Razl: -0.19

Korigovana Snaga
55.7

Napad: 58.5, Odbrana: 54.8, Forma: 54.8

63.8

Napad: 77.4, Odbrana: 66.9, Forma: 52.8

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
1

16-30'

3
5

31-45'

4
4

46-60'

4
1

61-75'

6
4

76-90+'

4
Levante
Sporting
Levante

Analiza Snage

55.7

Ukupno

Napad 58.5
Odbrana 54.8
Forma 54.8
Doslednost 53.2
Sporting

Analiza Snage

63.8

Ukupno

Napad 77.4
Odbrana 66.9
Forma 52.8
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 82.6

Kvalitet Protivnika

64.0 vs 64.4

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Levante logo Levante
P
Celta Vigo (59%)
P
Osasuna (58%)
I
Villarreal (78%)
N
Espanyol (55%)
P
Sevilla (58%)
P
Getafe (67%)
I
Real Sociedad (66%)
P
Oviedo (61%)
Sporting logo Sporting
P
Rio Ave (66%)
P
Vitória SC (54%)
N
Tondela (52%)
N
AVS (64%)
I
Benfica (75%)
N
Arsenal (77%)
P
Estrela (54%)
I
Arsenal (72%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Celta Vigo G
3 - 2 P
59%
Osasuna D
3 - 2 P
58%
Villarreal G
1 - 5 I
78%
Espanyol G
0 - 0 N
55%
Sevilla D
2 - 0 P
58%
Getafe D
1 - 0 P
67%
Real Sociedad G
0 - 2 I
66%
Oviedo D
4 - 2 P
61%
Rayo G
1 - 1 N
79%
Girona D
1 - 1 N
59%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Rio Ave G
4 - 1 P
66%
Vitória SC D
5 - 1 P
54%
Tondela D
2 - 2 N
52%
AVS G
1 - 1 N
64%
Benfica D
1 - 2 I
75%
Arsenal G
0 - 0 N
77%
Estrela G
1 - 0 P
54%
Arsenal D
0 - 1 I
72%
Santa Clara D
4 - 2 P
66%
Alverca G
4 - 1 P
64%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 59.6 vs 55.6), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Sporting има нападачку предност са 2.2 голова по мечу наспрам 1.6 Levante.

Sporting има одбрамбену предност, примајући 1.1 по мечу наспрам 1.5 Levante.

Sporting се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Levante, са 80% победа код куће.

Sporting је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.2 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Sporting има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 8.1 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Levante

Levante

VS
Sporting

Sporting

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више