Прескочи на садржај
Упореди Lokomotiva vs Wolfsburg

Lokomotiva vs Wolfsburg Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Lokomotiva i Wolfsburg: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Lokomotiva Lokomotiva Domaćin
Wolfsburg Wolfsburg Gost
Lokomotiva
36.1
N I N P P P N I I N

Poslednjih 10 Utakmica

Wolfsburg
34.5
I N N P I I I N I I

Osvojene Kategorije

7

Lokomotiva

4

Nerešeno

4

Wolfsburg

Radar Učinka

Lokomotiva
Wolfsburg

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 4N, 3I

10%

1P, 3N, 6I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

-10

-10

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Sušak (2 golova)
K. Koulierakis (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 4
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
34.9

Težina Lige: 45.0, Kvalitet Protivnika: 48.3

59.8

Težina Lige: 91.0, Kvalitet Protivnika: 67.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.92

Stvarno: 1.0 | Razl: +0.08

1.08

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.18

Korigovana Snaga
36.1

Napad: 28.3, Odbrana: 45.3, Forma: 25.5

34.5

Napad: 32.9, Odbrana: 40.3, Forma: 11.0

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
2

16-30'

2
2

31-45'

2
3

46-60'

2
2

61-75'

1
1

76-90+'

1
Lokomotiva
Wolfsburg
Lokomotiva

Analiza Snage

36.1

Ukupno

Napad 28.3
Odbrana 45.3
Forma 25.5
Doslednost 57.7
Wolfsburg

Analiza Snage

34.5

Ukupno

Napad 32.9
Odbrana 40.3
Forma 11.0
Doslednost 74.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

45.0 vs 91.0

Kvalitet Protivnika

48.3 vs 67.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Lokomotiva logo Lokomotiva
N
Varaždin (54%)
I
Rijeka (44%)
N
Osijek (46%)
P
Slaven (35%)
P
Gorica (50%)
P
Istra (40%)
N
Vukovar (37%)
I
Dinamo Zagreb (71%)
Wolfsburg logo Wolfsburg
I
Bayern Munich (81%)
N
Freiburg (72%)
N
M'gladbach (63%)
P
Union Berlin (57%)
I
Frankfurt (62%)
I
Leverkusen (70%)
I
Bremen (62%)
N
Hoffenheim (70%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Varaždin G
1 - 1 N
54%
Rijeka D
0 - 3 I
44%
Osijek G
0 - 0 N
46%
Slaven D
2 - 1 P
35%
Gorica G
2 - 0 P
50%
Istra D
2 - 0 P
40%
Vukovar G
1 - 1 N
37%
Dinamo Zagreb D
0 - 5 I
71%
Hajduk G
1 - 2 I
58%
Varaždin D
1 - 1 N
48%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Bayern Munich D
0 - 1 I
81%
Freiburg G
1 - 1 N
72%
M'gladbach D
0 - 0 N
63%
Union Berlin G
2 - 1 P
57%
Frankfurt D
1 - 2 I
62%
Leverkusen G
3 - 6 I
70%
Bremen D
0 - 1 I
62%
Hoffenheim G
1 - 1 N
70%
Hamburg D
1 - 2 I
58%
Stuttgart G
0 - 4 I
75%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Wolfsburg се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 59.8) у поређењу са Lokomotiva (SoS: 34.9). То значи да статистика Wolfsburg има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Lokomotiva на просеку 1.0 и Wolfsburg на 0.9 голова по мечу.

Lokomotiva има одбрамбену предност, примајући 1.4 по мечу наспрам 1.9 Wolfsburg.

Wolfsburg се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 5 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.6 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Lokomotiva

Lokomotiva

VS
Wolfsburg

Wolfsburg

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више