Прескочи на садржај
Упореди Marseille vs Mallorca

Marseille vs Mallorca Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Marseille i Mallorca: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Marseille Marseille Domaćin
Mallorca Mallorca Gost
Marseille
45.3
P I N I P I I P P N

Poslednjih 10 Utakmica

Mallorca
58.8
N P I N P P I P N I

Osvojene Kategorije

2

Marseille

2

Nerešeno

11

Mallorca

Radar Učinka

Marseille
Mallorca

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 2N, 4I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-2

-2

+3

+3

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Greenwood (3 golova)
V. Muriqi (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
53.7

Težina Lige: 81.9, Kvalitet Protivnika: 59.9

72.4

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 64.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

50%

1P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.17

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.07

1.85

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.45

Korigovana Snaga
45.3

Napad: 38.0, Odbrana: 58.8, Forma: 41.5

58.8

Napad: 57.1, Odbrana: 77.5, Forma: 49.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

5
3

46-60'

3
1

61-75'

3
3

76-90+'

2
Marseille
Mallorca
Marseille

Analiza Snage

45.3

Ukupno

Napad 38.0
Odbrana 58.8
Forma 41.5
Doslednost 44.8
Mallorca

Analiza Snage

58.8

Ukupno

Napad 57.1
Odbrana 77.5
Forma 49.0
Doslednost 50.5

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

81.9 vs 93.0

Kvalitet Protivnika

59.9 vs 64.8

Protiv Elitnih

0% vs 50%
Marseille logo Marseille
P
Le Havre (58%)
I
Nantes (56%)
N
Nice (55%)
I
Lorient (69%)
P
Metz (43%)
I
Monaco (77%)
I
Lille (73%)
P
Auxerre (66%)
Mallorca logo Mallorca
N
Villarreal (73%)
P
Girona (64%)
I
Alavés (65%)
N
Valencia (67%)
P
Rayo (74%)
P
Real Madrid (65%)
I
Elche (66%)
P
Espanyol (50%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Le Havre G
1 - 0 P
58%
Nantes G
0 - 3 I
56%
Nice D
1 - 1 N
55%
Lorient G
0 - 2 I
69%
Metz D
3 - 1 P
43%
Monaco G
1 - 2 I
77%
Lille D
1 - 2 I
73%
Auxerre D
1 - 0 P
66%
Toulouse G
1 - 0 P
62%
Toulouse D
2 - 2 N
40%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Villarreal D
1 - 1 N
73%
Girona G
1 - 0 P
64%
Alavés G
1 - 2 I
65%
Valencia D
1 - 1 N
67%
Rayo D
3 - 0 P
74%
Real Madrid D
2 - 1 P
65%
Elche G
1 - 2 I
66%
Espanyol D
2 - 1 P
50%
Osasuna G
2 - 2 N
63%
Real Sociedad D
0 - 1 I
61%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Mallorca се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 72.4) у поређењу са Marseille (SoS: 53.7). То значи да статистика Mallorca има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Marseille на просеку 1.1 и Mallorca на 1.4 голова по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Marseille који прима 1.3 и Mallorca који прима 1.1 по мечу.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Mallorca има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 13.5 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Marseille

Marseille

VS
Mallorca

Mallorca

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више