Прескочи на садржај
Упореди Metz vs Wisła Płock

Metz vs Wisła Płock Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Metz i Wisła Płock: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Metz Metz Domaćin
Wisła Płock Wisła Płock Gost
Metz
30.1
I I N I I N N I I I

Poslednjih 10 Utakmica

Wisła Płock
37.1
I I I P P I P P I I

Osvojene Kategorije

6

Metz

2

Nerešeno

7

Wisła Płock

Radar Učinka

Metz
Wisła Płock

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
0%

0P, 3N, 7I

40%

4P, 0N, 6I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.4

24 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
-14

-14

-9

-9

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
G. Kvilitaia (2 golova)
D. Jurić (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 3
Pobede Kod Kuće
0%

0P / 6 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 4 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
57.2

Težina Lige: 86.0, Kvalitet Protivnika: 65.2

53.3

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 50.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 4 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.27

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.27

0.78

Stvarno: 0.8 | Razl: +0.02

Korigovana Snaga
30.1

Napad: 35.7, Odbrana: 21.4, Forma: 0.0

37.1

Napad: 27.5, Odbrana: 44.8, Forma: 41.3

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

3
4

46-60'

2

61-75'

1
2

76-90+'

Metz
Wisła Płock
Metz

Analiza Snage

30.1

Ukupno

Napad 35.7
Odbrana 21.4
Forma 0.0
Doslednost 93.7
Wisła Płock

Analiza Snage

37.1

Ukupno

Napad 27.5
Odbrana 44.8
Forma 41.3
Doslednost 35.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

86.0 vs 57.0

Kvalitet Protivnika

65.2 vs 50.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Metz logo Metz
I
Lorient (64%)
I
Monaco (72%)
N
Le Havre (58%)
I
Paris FC (72%)
I
Marseille (66%)
N
Nantes (51%)
N
Rennes (80%)
I
Toulouse (57%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
I
Motor (54%)
I
Pogoń (54%)
I
Radomiak (53%)
P
Nieciecza (41%)
P
Lechia (46%)
I
GKS Katowice (64%)
P
Jagiellonia (53%)
P
Cracovia (45%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lorient D
0 - 4 I
64%
Monaco D
1 - 2 I
72%
Le Havre G
4 - 4 N
58%
Paris FC D
1 - 3 I
72%
Marseille G
1 - 3 I
66%
Nantes D
0 - 0 N
51%
Rennes G
0 - 0 N
80%
Toulouse D
3 - 4 I
57%
Lens G
0 - 3 I
76%
Brest D
0 - 1 I
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Motor D
0 - 4 I
54%
Pogoń G
0 - 3 I
54%
Radomiak D
0 - 1 I
53%
Nieciecza G
3 - 1 P
41%
Lechia D
1 - 0 P
46%
GKS Katowice G
0 - 1 I
64%
Jagiellonia G
2 - 1 P
53%
Cracovia G
2 - 1 P
45%
Arka D
0 - 3 I
44%
Zagłębie G
0 - 2 I
54%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 57.2 vs 53.3), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Metz на просеку 1.0 и Wisła Płock на 0.8 голова по мечу.

Wisła Płock има одбрамбену предност, примајући 1.7 по мечу наспрам 2.4 Metz.

Metz се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 4 мечева.

Wisła Płock се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Wisła Płock има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 7.0 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Metz

Metz

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више