Прескочи на садржај
Упореди Midtjylland vs Аустрија

Midtjylland vs Аустрија Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Midtjylland i Аустрија: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Midtjylland Midtjylland Domaćin
Аустрија Аустрија Gost
Midtjylland
43.7
N N N P P P N N I I

Poslednjih 10 Utakmica

Аустрија
44.0
P P N I I N I P I P

Osvojene Kategorije

5

Midtjylland

3

Nerešeno

7

Аустрија

Radar Učinka

Midtjylland
Аустрија

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 5N, 2I

40%

4P, 2N, 4I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

-4

-4

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Erlić (2 golova)
K. Boateng (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
42.6

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 55.5

54.0

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 53.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.36

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.06

1.15

Stvarno: 1.3 | Razl: +0.15

Korigovana Snaga
43.7

Napad: 40.1, Odbrana: 55.6, Forma: 27.8

44.0

Napad: 45.1, Odbrana: 45.1, Forma: 41.6

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

2
4

46-60'

4
2

61-75'

3
4

76-90+'

1
Midtjylland
Аустрија
Midtjylland

Analiza Snage

43.7

Ukupno

Napad 40.1
Odbrana 55.6
Forma 27.8
Doslednost 62.8
Аустрија

Analiza Snage

44.0

Ukupno

Napad 45.1
Odbrana 45.1
Forma 41.6
Doslednost 44.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 55.0

Kvalitet Protivnika

55.5 vs 53.3

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Midtjylland logo Midtjylland
N
Nordsjælland (60%)
N
Viborg (50%)
N
AGF (62%)
P
Sønderjyske (48%)
P
AGF (57%)
P
Brøndby (49%)
N
Sønderjyske (43%)
N
Viborg (55%)
Аустрија logo Аустрија
P
Rapid Vienna (53%)
P
Hartberg (39%)
N
Sturm (66%)
I
RB Salzburg (51%)
I
RB Salzburg (46%)
N
Rapid Vienna (48%)
I
LASK (69%)
P
Hartberg (44%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nordsjælland G
0 - 0 N
60%
Viborg D
3 - 3 N
50%
AGF G
0 - 0 N
62%
Sønderjyske G
2 - 1 P
48%
AGF D
2 - 1 P
57%
Brøndby G
2 - 1 P
49%
Sønderjyske D
2 - 2 N
43%
Viborg G
1 - 1 N
55%
Nottm Forest D
1 - 2 I
76%
Nordsjælland D
0 - 1 I
55%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Rapid Vienna G
2 - 0 P
53%
Hartberg D
1 - 0 P
39%
Sturm G
1 - 1 N
66%
RB Salzburg G
1 - 3 I
51%
RB Salzburg D
1 - 3 I
46%
Rapid Vienna D
1 - 1 N
48%
LASK G
1 - 4 I
69%
Hartberg G
1 - 0 P
44%
Sturm D
2 - 5 I
62%
Ried G
2 - 0 P
55%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Austria се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 54.0) у поређењу са Midtjylland (SoS: 42.6). То значи да статистика Austria има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Midtjylland на просеку 1.3 и Austria на 1.3 голова по мечу.

Midtjylland има одбрамбену предност, примајући 1.2 по мечу наспрам 1.7 Austria.

Austria се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Midtjylland

Midtjylland

VS
Аустрија

Аустрија

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више