Прескочи на садржај
Упореди Midtjylland vs Parma

Midtjylland vs Parma Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Midtjylland i Parma: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Midtjylland Midtjylland Domaćin
Parma Parma Gost
Midtjylland
43.7
N N N P P P N N I I

Poslednjih 10 Utakmica

Parma
40.5
I I P P N N I I N N

Osvojene Kategorije

9

Midtjylland

3

Nerešeno

3

Parma

Radar Učinka

Midtjylland
Parma

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 5N, 2I

20%

2P, 4N, 4I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

-6

-6

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Erlić (2 golova)
N. Elphege (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 5
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
42.6

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 55.5

63.0

Težina Lige: 90.0, Kvalitet Protivnika: 67.2

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

14%

1P / 7 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.36

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.06

1.0

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.2

Korigovana Snaga
43.7

Napad: 40.1, Odbrana: 55.6, Forma: 27.8

40.5

Napad: 30.1, Odbrana: 60.3, Forma: 22.6

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

4

46-60'

2
2

61-75'

4

76-90+'

3
Midtjylland
Parma
Midtjylland

Analiza Snage

43.7

Ukupno

Napad 40.1
Odbrana 55.6
Forma 27.8
Doslednost 62.8
Parma

Analiza Snage

40.5

Ukupno

Napad 30.1
Odbrana 60.3
Forma 22.6
Doslednost 64.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 90.0

Kvalitet Protivnika

55.5 vs 67.2

Protiv Elitnih

0% vs 14%
Midtjylland logo Midtjylland
N
Nordsjælland (60%)
N
Viborg (50%)
N
AGF (62%)
P
Sønderjyske (48%)
P
AGF (57%)
P
Brøndby (49%)
N
Sønderjyske (43%)
N
Viborg (55%)
Parma logo Parma
I
Roma (70%)
I
Inter Milan (84%)
P
Pisa (40%)
P
Udinese (79%)
N
Napoli (74%)
N
Lazio (76%)
I
Cremonese (51%)
I
Torino (74%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nordsjælland G
0 - 0 N
60%
Viborg D
3 - 3 N
50%
AGF G
0 - 0 N
62%
Sønderjyske G
2 - 1 P
48%
AGF D
2 - 1 P
57%
Brøndby G
2 - 1 P
49%
Sønderjyske D
2 - 2 N
43%
Viborg G
1 - 1 N
55%
Nottm Forest D
1 - 2 I
76%
Nordsjælland D
0 - 1 I
55%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Roma D
2 - 3 I
70%
Inter Milan G
0 - 2 I
84%
Pisa D
1 - 0 P
40%
Udinese G
1 - 0 P
79%
Napoli D
1 - 1 N
74%
Lazio G
1 - 1 N
76%
Cremonese D
0 - 2 I
51%
Torino G
1 - 4 I
74%
Fiorentina G
0 - 0 N
71%
Cagliari D
1 - 1 N
53%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Parma се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 63.0) у поређењу са Midtjylland (SoS: 42.6). То значи да статистика Parma има већу тежину.

Midtjylland има нападачку предност са 1.3 голова по мечу наспрам 0.8 Parma.

Обе одбране су упоредиве, са Midtjylland који прима 1.2 и Parma који прима 1.4 по мечу.

Parma се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 7 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.3 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Midtjylland

Midtjylland

VS
Parma

Parma

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више