Прескочи на садржај
Упореди Midtjylland vs Villarreal

Midtjylland vs Villarreal Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Midtjylland i Villarreal: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Midtjylland Midtjylland Domaćin
Villarreal Villarreal Gost
Midtjylland
43.7
N N N P P P N N I I

Poslednjih 10 Utakmica

Villarreal
64.0
N P P N P I P N P I

Osvojene Kategorije

3

Midtjylland

2

Nerešeno

10

Villarreal

Radar Učinka

Midtjylland
Villarreal

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 5N, 2I

50%

5P, 3N, 2I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

+5

+5

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

90%

9 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Erlić (2 golova)
N. Pépé (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 12 / 2. Poluvreme: 6
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

100%

4P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
42.6

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 55.5

68.8

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 66.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

33%

1P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.36

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.06

2.18

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.38

Korigovana Snaga
43.7

Napad: 40.1, Odbrana: 55.6, Forma: 27.8

64.0

Napad: 71.3, Odbrana: 67.3, Forma: 59.4

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

4
1

16-30'

3
1

31-45'

4
4

46-60'

2
2

61-75'

2
4

76-90+'

3
Midtjylland
Villarreal
Midtjylland

Analiza Snage

43.7

Ukupno

Napad 40.1
Odbrana 55.6
Forma 27.8
Doslednost 62.8
Villarreal

Analiza Snage

64.0

Ukupno

Napad 71.3
Odbrana 67.3
Forma 59.4
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 93.0

Kvalitet Protivnika

55.5 vs 66.6

Protiv Elitnih

0% vs 33%
Midtjylland logo Midtjylland
N
Nordsjælland (60%)
N
Viborg (50%)
N
AGF (62%)
P
Sønderjyske (48%)
P
AGF (57%)
P
Brøndby (49%)
N
Sønderjyske (43%)
N
Viborg (55%)
Villarreal logo Villarreal
N
Mallorca (73%)
P
Levante (71%)
P
Celta Vigo (54%)
N
Oviedo (66%)
P
Athletic (60%)
I
Girona (64%)
P
Real Sociedad (61%)
N
Alavés (65%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nordsjælland G
0 - 0 N
60%
Viborg D
3 - 3 N
50%
AGF G
0 - 0 N
62%
Sønderjyske G
2 - 1 P
48%
AGF D
2 - 1 P
57%
Brøndby G
2 - 1 P
49%
Sønderjyske D
2 - 2 N
43%
Viborg G
1 - 1 N
55%
Nottm Forest D
1 - 2 I
76%
Nordsjælland D
0 - 1 I
55%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Mallorca G
1 - 1 N
73%
Levante D
5 - 1 P
71%
Celta Vigo D
2 - 1 P
54%
Oviedo G
1 - 1 N
66%
Athletic G
2 - 1 P
60%
Girona G
0 - 1 I
64%
Real Sociedad D
3 - 1 P
61%
Alavés G
1 - 1 N
65%
Elche D
2 - 1 P
61%
Barcelona G
1 - 4 I
91%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Villarreal се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 68.8) у поређењу са Midtjylland (SoS: 42.6). То значи да статистика Villarreal има већу тежину.

Villarreal има нападачку предност са 1.8 голова по мечу наспрам 1.3 Midtjylland.

Обе одбране су упоредиве, са Midtjylland који прима 1.2 и Villarreal који прима 1.3 по мечу.

Villarreal се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 3 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Villarreal, са 100% победа код куће.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Villarreal се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (64.0 vs 43.7), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Midtjylland

Midtjylland

VS
Villarreal

Villarreal

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више