Прескочи на садржај
Упореди Midtjylland vs Volos

Midtjylland vs Volos Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Midtjylland i Volos: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Midtjylland Midtjylland Domaćin
Volos Volos Gost
Midtjylland
43.7
N N N P P P N N I I

Poslednjih 10 Utakmica

Volos
34.6
I I I N P I N N I N

Osvojene Kategorije

9

Midtjylland

4

Nerešeno

2

Volos

Radar Učinka

Midtjylland
Volos

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 5N, 2I

10%

1P, 4N, 5I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

2.1

21 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

-9

-9

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Erlić (2 golova)
J. Hurtado (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 8
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
42.6

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 55.5

53.4

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 51.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.36

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.06

1.2

Stvarno: 1.2 | Razl: 0.0

Korigovana Snaga
43.7

Napad: 40.1, Odbrana: 55.6, Forma: 27.8

34.6

Napad: 41.4, Odbrana: 31.0, Forma: 10.3

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
1

16-30'

1
1

31-45'

2
4

46-60'

1
2

61-75'

3
4

76-90+'

4
Midtjylland
Volos
Midtjylland

Analiza Snage

43.7

Ukupno

Napad 40.1
Odbrana 55.6
Forma 27.8
Doslednost 62.8
Volos

Analiza Snage

34.6

Ukupno

Napad 41.4
Odbrana 31.0
Forma 10.3
Doslednost 75.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 56.0

Kvalitet Protivnika

55.5 vs 51.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Midtjylland logo Midtjylland
N
Nordsjælland (60%)
N
Viborg (50%)
N
AGF (62%)
P
Sønderjyske (48%)
P
AGF (57%)
P
Brøndby (49%)
N
Sønderjyske (43%)
N
Viborg (55%)
Volos logo Volos
I
Levadiakos (44%)
I
Levadiakos (49%)
I
Aris (58%)
N
OFI (44%)
P
PAOK (54%)
I
Kifisia (54%)
N
OFI (44%)
N
AEK Athens (62%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nordsjælland G
0 - 0 N
60%
Viborg D
3 - 3 N
50%
AGF G
0 - 0 N
62%
Sønderjyske G
2 - 1 P
48%
AGF D
2 - 1 P
57%
Brøndby G
2 - 1 P
49%
Sønderjyske D
2 - 2 N
43%
Viborg G
1 - 1 N
55%
Nottm Forest D
1 - 2 I
76%
Nordsjælland D
0 - 1 I
55%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Levadiakos D
0 - 3 I
44%
Levadiakos G
2 - 5 I
49%
Aris G
2 - 3 I
58%
OFI D
1 - 1 N
44%
PAOK D
2 - 1 P
54%
Kifisia G
0 - 2 I
54%
OFI D
1 - 1 N
44%
AEK Athens D
2 - 2 N
62%
Panserraikos G
1 - 2 I
54%
Aris D
1 - 1 N
53%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Volos се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 53.4) у поређењу са Midtjylland (SoS: 42.6). То значи да статистика Volos има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Midtjylland на просеку 1.3 и Volos на 1.2 голова по мечу.

У одбрани Midtjylland је далеко супериорнији, примајући само 1.2 голова по мечу уз 2 чистих мрежа, док Volos прима 2.1 по мечу.

Volos се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.9 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Midtjylland има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 9.1 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Midtjylland

Midtjylland

VS
Volos

Volos

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више