Прескочи на садржај
Упореди Moreirense vs Nacional

Moreirense vs Nacional Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Moreirense i Nacional: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Moreirense Moreirense Domaćin
Nacional Nacional Gost
Moreirense
35.6
I P I P N I I I N N

Poslednjih 10 Utakmica

Nacional
40.8
I I P P I P I I N I

Osvojene Kategorije

3

Moreirense

5

Nerešeno

7

Nacional

Radar Učinka

Moreirense
Nacional

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 3N, 5I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

-3

-3

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Alan (3 golova)
J. Ramírez (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 3
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 4
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
52.8

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 60.7

53.1

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 61.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 3 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.98

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.18

0.96

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.16

Korigovana Snaga
35.6

Napad: 27.4, Odbrana: 48.0, Forma: 20.6

40.8

Napad: 27.5, Odbrana: 65.3, Forma: 30.9

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

1
2

46-60'

1
2

61-75'

3
1

76-90+'

Moreirense
Nacional
Moreirense

Analiza Snage

35.6

Ukupno

Napad 27.4
Odbrana 48.0
Forma 20.6
Doslednost 61.3
Nacional

Analiza Snage

40.8

Ukupno

Napad 27.5
Odbrana 65.3
Forma 30.9
Doslednost 46.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 79.0

Kvalitet Protivnika

60.7 vs 61.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Moreirense logo Moreirense
I
Tondela (57%)
P
Estrela (49%)
I
Benfica (80%)
P
Estoril (47%)
N
Famalicão (74%)
I
Braga (64%)
I
Arouca (57%)
I
Porto (74%)
Nacional logo Nacional
I
Santa Clara (71%)
I
AVS (59%)
P
Tondela (57%)
P
Alverca (59%)
I
Benfica (80%)
P
Estrela (49%)
I
Famalicão (74%)
I
Estoril (47%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Tondela G
0 - 2 I
57%
Estrela D
3 - 2 P
49%
Benfica G
1 - 4 I
80%
Estoril D
1 - 0 P
47%
Famalicão G
1 - 1 N
74%
Braga D
0 - 1 I
64%
Arouca D
0 - 1 I
57%
Porto G
0 - 3 I
74%
Nacional D
1 - 1 N
52%
Casa Pia G
1 - 1 N
53%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Santa Clara G
0 - 2 I
71%
AVS D
1 - 2 I
59%
Tondela G
2 - 0 P
57%
Alverca D
1 - 0 P
59%
Benfica G
0 - 2 I
80%
Estrela D
2 - 0 P
49%
Famalicão G
0 - 1 I
74%
Estoril D
0 - 1 I
47%
Moreirense G
1 - 1 N
55%
Braga D
1 - 2 I
64%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 52.8 vs 53.1), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Moreirense на просеку 0.8 и Nacional на 0.8 голова по мечу.

Nacional има одбрамбену предност, примајући 1.1 по мечу наспрам 1.6 Moreirense.

Moreirense се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

Nacional се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.2 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Nacional има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 5.2 поена сугерише конкурентан меч.

Тимови су одиграли 1-1 нерешено у Portuguese Primeira Liga (2026-03-07). Претходни меч је завршен нерешено, тако да ниједан тим нема психолошку предност.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Moreirense

Moreirense

VS
Nacional

Nacional

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више