Прескочи на садржај
Упореди Motor vs Famalicão

Motor vs Famalicão Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Motor i Famalicão: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Motor Motor Domaćin
Famalicão Famalicão Gost
Motor
52.1
P I I I N N P P N P

Poslednjih 10 Utakmica

Famalicão
54.2
N N P N N N P P P N

Osvojene Kategorije

4

Motor

4

Nerešeno

7

Famalicão

Radar Učinka

Motor
Famalicão

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 3N, 3I

40%

4P, 6N, 0I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
+4

+4

+4

+4

Čista Mreža
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
K. Czubak (5 golova)
Sorriso (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 8 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
54.7

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 53.2

52.9

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 60.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.37

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.07

1.46

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.26

Korigovana Snaga
52.1

Napad: 45.4, Odbrana: 73.3, Forma: 41.9

54.2

Napad: 41.2, Odbrana: 75.5, Forma: 41.2

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

4

16-30'

1
3

31-45'

1
2

46-60'

3
1

61-75'

4
2

76-90+'

3
Motor
Famalicão
Motor

Analiza Snage

52.1

Ukupno

Napad 45.4
Odbrana 73.3
Forma 41.9
Doslednost 50.5
Famalicão

Analiza Snage

54.2

Ukupno

Napad 41.2
Odbrana 75.5
Forma 41.2
Doslednost 71.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 79.0

Kvalitet Protivnika

53.2 vs 60.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Motor logo Motor
P
Wisła Płock (47%)
I
Lech (64%)
I
Widzew (59%)
I
GKS Katowice (64%)
N
Raków (54%)
N
Radomiak (58%)
P
Zagłębie (49%)
P
Nieciecza (41%)
Famalicão logo Famalicão
N
Estrela (54%)
N
Benfica (75%)
P
Estoril (52%)
N
Braga (69%)
N
Moreirense (50%)
N
Porto (74%)
P
Nacional (52%)
P
Vitória SC (59%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Wisła Płock G
4 - 0 P
47%
Lech D
0 - 1 I
64%
Widzew G
0 - 2 I
59%
GKS Katowice G
2 - 3 I
64%
Raków D
1 - 1 N
54%
Radomiak G
1 - 1 N
58%
Zagłębie D
1 - 0 P
49%
Nieciecza G
2 - 1 P
41%
Górnik D
0 - 0 N
53%
Kielce D
2 - 0 P
43%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Estrela G
0 - 0 N
54%
Benfica D
2 - 2 N
75%
Estoril G
1 - 0 P
52%
Braga G
2 - 2 N
69%
Moreirense D
1 - 1 N
50%
Porto G
2 - 2 N
74%
Nacional D
1 - 0 P
52%
Vitória SC G
2 - 1 P
59%
Arouca D
1 - 0 P
57%
Rio Ave G
0 - 0 N
66%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 54.7 vs 52.9), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Motor на просеку 1.3 и Famalicão на 1.2 голова по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Motor који прима 0.9 и Famalicão који прима 0.8 по мечу.

Motor се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.1 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Motor

Motor

VS
Famalicão

Famalicão

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више