Прескочи на садржај
Упореди NAC vs Slavia Prague

NAC vs Slavia Prague Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite NAC i Slavia Prague: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

NAC NAC Domaćin
Slavia Prague Slavia Prague Gost
NAC
33.2
P I I N N I I N I P

Poslednjih 10 Utakmica

Slavia Prague
73.7
P P P I N P P P P P

Osvojene Kategorije

1

NAC

2

Nerešeno

12

Slavia Prague

Radar Učinka

NAC
Slavia Prague

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 3N, 5I

80%

8P, 1N, 1I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
-11

-11

+11

+11

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Nassoh (2 golova)
T. Chorý (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 4
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
53.8

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 62.3

53.4

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 50.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.91

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.11

1.86

Stvarno: 1.9 | Razl: +0.04

Korigovana Snaga
33.2

Napad: 27.7, Odbrana: 38.1, Forma: 20.8

73.7

Napad: 65.5, Odbrana: 75.8, Forma: 82.7

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
1

16-30'

4
2

31-45'

3
1

46-60'

6
2

61-75'

1
2

76-90+'

4
NAC
Slavia Prague
NAC

Analiza Snage

33.2

Ukupno

Napad 27.7
Odbrana 38.1
Forma 20.8
Doslednost 61.3
Slavia Prague

Analiza Snage

73.7

Ukupno

Napad 65.5
Odbrana 75.8
Forma 82.7
Doslednost 68.5

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 58.0

Kvalitet Protivnika

62.3 vs 50.4

Protiv Elitnih

0% vs 0%
NAC logo NAC
P
Heerenveen (67%)
I
Utrecht (75%)
I
Ajax (62%)
N
Fortuna (61%)
N
Sparta (44%)
I
Zwolle (59%)
I
Go Ahead (70%)
N
Feyenoord (67%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
P
Sparta Prague (54%)
P
Liberec (48%)
P
Olomouc (46%)
I
Hradec Kr. (64%)
N
Plzeň (59%)
P
Ostrava (39%)
P
Zlín (46%)
P
Sparta Prague (54%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Heerenveen D
2 - 0 P
67%
Utrecht G
0 - 2 I
75%
Ajax D
0 - 2 I
62%
Fortuna G
1 - 1 N
61%
Sparta D
0 - 0 N
44%
Zwolle G
1 - 2 I
59%
Go Ahead G
0 - 6 I
70%
Feyenoord D
3 - 3 N
67%
Telstar G
0 - 3 I
69%
Volendam D
1 - 0 P
49%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Sparta Prague D
3 - 2 P
54%
Liberec G
2 - 1 P
48%
Olomouc D
2 - 1 P
46%
Hradec Kr. G
1 - 2 I
64%
Plzeň D
0 - 0 N
59%
Ostrava G
2 - 0 P
39%
Zlín G
3 - 1 P
46%
Sparta Prague D
3 - 1 P
54%
Dukla G
2 - 0 P
51%
Liberec D
1 - 0 P
43%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 53.8 vs 53.4), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Напад Slavia Prague је на другом нивоу, са просеком од 1.9 голова по мечу и T. Chorý на челу са 5 голова. NAC постиже само 0.8 по мечу.

У одбрани Slavia Prague је далеко супериорнији, примајући само 0.8 голова по мечу уз 4 чистих мрежа, док NAC прима 1.9 по мечу.

Slavia Prague се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Фактор домаћег терена иде у корист Slavia Prague, са 80% победа код куће.

Slavia Prague је јак тим у гостима са 80% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.7 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

На основу наше свеобухватне анализе, Slavia Prague је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (65.5), одбрани (75.8) и форми (82.7) не оставља простор за сумњу. NAC мора да пружи изузетну партију.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

NAC

NAC

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више