Прескочи на садржај
Упореди Nantes vs Kifisia

Nantes vs Kifisia Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Nantes i Kifisia: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Nantes Nantes Domaćin
Kifisia Kifisia Gost
Nantes
38.1
I P I I N N N I I I

Poslednjih 10 Utakmica

Kifisia
42.6
I P P N N N N I I P

Osvojene Kategorije

3

Nantes

5

Nerešeno

7

Kifisia

Radar Učinka

Nantes
Kifisia

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
10%

1P, 3N, 6I

30%

3P, 4N, 3I

Golova po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

0.7

7 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

-3

-3

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Abline (2 golova)
Jorge Pombo (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 4
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 5
Pobede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 6 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
57.4

Težina Lige: 86.0, Kvalitet Protivnika: 65.6

53.9

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.95

Stvarno: 0.7 | Razl: -0.25

0.63

Stvarno: 0.7 | Razl: +0.07

Korigovana Snaga
38.1

Napad: 25.1, Odbrana: 64.4, Forma: 10.7

42.6

Napad: 24.2, Odbrana: 69.3, Forma: 31.2

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

16-30'

2
1

31-45'

4

46-60'

1

61-75'

3

76-90+'

1
Nantes
Kifisia
Nantes

Analiza Snage

38.1

Ukupno

Napad 25.1
Odbrana 64.4
Forma 10.7
Doslednost 74.8
Kifisia

Analiza Snage

42.6

Ukupno

Napad 24.2
Odbrana 69.3
Forma 31.2
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

86.0 vs 56.0

Kvalitet Protivnika

65.6 vs 52.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Nantes logo Nantes
I
Lens (76%)
P
Marseille (61%)
I
Rennes (80%)
I
Paris SG (84%)
N
Brest (56%)
N
Auxerre (71%)
N
Metz (48%)
I
Strasbourg (55%)
Kifisia logo Kifisia
I
Atromitos (54%)
P
Panserraikos (54%)
P
Panaitolikos (53%)
N
Panaitolikos (48%)
N
Larissa (46%)
N
Asteras (56%)
N
Atromitos (59%)
I
Panserraikos (49%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lens G
0 - 1 I
76%
Marseille D
3 - 0 P
61%
Rennes G
1 - 2 I
80%
Paris SG G
0 - 3 I
84%
Brest D
1 - 1 N
56%
Auxerre G
0 - 0 N
71%
Metz G
0 - 0 N
48%
Strasbourg D
2 - 3 I
55%
Angers D
0 - 1 I
47%
Lille G
0 - 1 I
78%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Atromitos D
0 - 3 I
54%
Panserraikos G
2 - 1 P
54%
Panaitolikos G
1 - 0 P
53%
Panaitolikos D
0 - 0 N
48%
Larissa G
1 - 1 N
46%
Asteras D
0 - 0 N
56%
Atromitos G
0 - 0 N
59%
Panserraikos D
1 - 2 I
49%
AEK Athens G
0 - 3 I
67%
Volos D
2 - 0 P
39%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 57.4 vs 53.9), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Nantes на просеку 0.7 и Kifisia на 0.7 голова по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Nantes који прима 1.2 и Kifisia који прима 1.0 по мечу.

Nantes се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 5 мечева.

Kifisia се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 1.8 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Nantes

Nantes

VS
Kifisia

Kifisia

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више