Прескочи на садржај
Упореди Nieciecza vs Paris FC

Nieciecza vs Paris FC Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Nieciecza i Paris FC: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Nieciecza Nieciecza Domaćin
Paris FC Paris FC Gost
Nieciecza
33.8
I I P I I P I I I N

Poslednjih 10 Utakmica

Paris FC
65.0
I P I P P N P N N P

Osvojene Kategorije

2

Nieciecza

3

Nerešeno

10

Paris FC

Radar Učinka

Nieciecza
Paris FC

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 1N, 7I

50%

5P, 3N, 2I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.2

22 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Gol Razlika
-11

-11

+9

+9

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
K. Zapolnik (3 golova)
M. Munetsi (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
56.1

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 55.5

62.9

Težina Lige: 86.0, Kvalitet Protivnika: 63.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.99

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.11

2.35

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.55

Korigovana Snaga
33.8

Napad: 38.9, Odbrana: 28.3, Forma: 21.2

65.0

Napad: 67.7, Odbrana: 79.0, Forma: 56.5

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

3
1

16-30'

5
2

31-45'

1
2

46-60'

1
3

61-75'

5
2

76-90+'

3
Nieciecza
Paris FC
Nieciecza

Analiza Snage

33.8

Ukupno

Napad 38.9
Odbrana 28.3
Forma 21.2
Doslednost 57.7
Paris FC

Analiza Snage

65.0

Ukupno

Napad 67.7
Odbrana 79.0
Forma 56.5
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 86.0

Kvalitet Protivnika

55.5 vs 63.6

Protiv Elitnih

0% vs 25%
Nieciecza logo Nieciecza
I
Legia (59%)
I
GKS Katowice (64%)
P
Zagłębie (54%)
I
Wisła Płock (42%)
I
Widzew (59%)
P
Piast (53%)
I
Lech (69%)
I
Motor (54%)
Paris FC logo Paris FC
I
Rennes (80%)
P
Brest (56%)
I
Lille (73%)
P
Metz (48%)
P
Monaco (72%)
N
Lorient (69%)
P
Le Havre (53%)
N
Strasbourg (60%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Legia D
0 - 1 I
59%
GKS Katowice G
1 - 5 I
64%
Zagłębie G
2 - 1 P
54%
Wisła Płock D
1 - 3 I
42%
Widzew G
0 - 1 I
59%
Piast D
3 - 2 P
53%
Lech G
1 - 4 I
69%
Motor D
1 - 2 I
54%
Kielce G
1 - 2 I
48%
Radomiak D
1 - 1 N
53%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Rennes G
1 - 2 I
80%
Brest D
4 - 0 P
56%
Lille D
0 - 1 I
73%
Metz G
3 - 1 P
48%
Monaco D
4 - 1 P
72%
Lorient G
1 - 1 N
69%
Le Havre D
3 - 2 P
53%
Strasbourg G
0 - 0 N
60%
Lyon G
1 - 1 N
70%
Nice D
1 - 0 P
55%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 56.1 vs 62.9), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Paris FC има нападачку предност са 1.8 голова по мечу наспрам 1.1 Nieciecza.

У одбрани Paris FC је далеко супериорнији, примајући само 0.9 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док Nieciecza прима 2.2 по мечу.

Nieciecza се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Paris FC се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 4 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Paris FC, са 80% победа код куће.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

На основу наше свеобухватне анализе, Paris FC је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (67.7), одбрани (79.0) и форми (56.5) не оставља простор за сумњу. Nieciecza мора да пружи изузетну партију.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Nieciecza

Nieciecza

VS
Paris FC

Paris FC

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више