Прескочи на садржај
Упореди Obolon vs Kolos

Obolon vs Kolos Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Obolon i Kolos: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Obolon Obolon Domaćin
Kolos Kolos Gost
Obolon
37.6
N N I N I N I I N P

Poslednjih 10 Utakmica

Kolos
69.0
P P P P N N P N I P

Osvojene Kategorije

2

Obolon

2

Nerešeno

11

Kolos

Radar Učinka

Obolon
Kolos

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
10%

1P, 5N, 4I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

0.6

6 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

+5

+5

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
T. Liakh (3 golova)
A. Salabai (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 6
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
17%

1P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
63.1

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 68.2

72.1

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 65.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 6 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.31

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.31

1.53

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.43

Korigovana Snaga
37.6

Napad: 37.7, Odbrana: 45.2, Forma: 11.3

69.0

Napad: 44.8, Odbrana: 97.7, Forma: 73.3

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
2

16-30'

2
2

31-45'

1
2

46-60'

1

61-75'

2
4

76-90+'

4
Obolon
Kolos
Obolon

Analiza Snage

37.6

Ukupno

Napad 37.7
Odbrana 45.2
Forma 11.3
Doslednost 77.2
Kolos

Analiza Snage

69.0

Ukupno

Napad 44.8
Odbrana 97.7
Forma 73.3
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 98.0

Kvalitet Protivnika

68.2 vs 65.3

Protiv Elitnih

0% vs 40%
Obolon logo Obolon
N
Epitsentr (74%)
N
Kudrivka (55%)
I
Polissya (82%)
N
SK Poltava (45%)
I
Veres Rivne (67%)
N
Zorya (75%)
I
Karpaty Lviv (86%)
I
Dynamo Kyiv (83%)
Kolos logo Kolos
P
Kudrivka (55%)
P
Oleksandria (49%)
P
SK Poltava (45%)
P
LNZ Cherkasy (74%)
N
Rukh Vynnyky (49%)
N
Metalist 1925 (74%)
P
Veres Rivne (67%)
N
Zorya (75%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Epitsentr D
2 - 2 N
74%
Kudrivka D
1 - 1 N
55%
Polissya G
1 - 3 I
82%
SK Poltava D
1 - 1 N
45%
Veres Rivne G
0 - 2 I
67%
Zorya D
3 - 3 N
75%
Karpaty Lviv G
0 - 4 I
86%
Dynamo Kyiv G
1 - 2 I
83%
Kryvbas KR D
0 - 0 N
71%
Rukh Vynnyky D
1 - 0 P
44%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kudrivka D
1 - 0 P
55%
Oleksandria G
3 - 0 P
49%
SK Poltava D
2 - 0 P
45%
LNZ Cherkasy D
1 - 0 P
74%
Rukh Vynnyky G
1 - 1 N
49%
Metalist 1925 D
0 - 0 N
74%
Veres Rivne G
1 - 0 P
67%
Zorya D
1 - 1 N
75%
Epitsentr G
0 - 4 I
79%
Karpaty Lviv G
1 - 0 P
86%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 63.1 vs 72.1), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Obolon на просеку 1.0 и Kolos на 1.1 голова по мечу.

У одбрани Kolos је далеко супериорнији, примајући само 0.6 голова по мечу уз 7 чистих мрежа, док Obolon прима 1.8 по мечу.

Obolon се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 6 мечева.

Kolos се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 2 од 5 мечева.

Kolos је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.2 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

На основу наше свеобухватне анализе, Kolos је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (44.8), одбрани (97.7) и форми (73.3) не оставља простор за сумњу. Obolon мора да пружи изузетну партију.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Obolon

Obolon

VS
Kolos

Kolos

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више