Прескочи на садржај
Упореди Obolon vs Porto

Obolon vs Porto Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Obolon i Porto: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Obolon Obolon Domaćin
Porto Porto Gost
Obolon
37.6
N N I N I N I I N P

Poslednjih 10 Utakmica

Porto
60.9
I P P P I P N N P P

Osvojene Kategorije

1

Obolon

5

Nerešeno

9

Porto

Radar Učinka

Obolon
Porto

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
10%

1P, 5N, 4I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

+6

+6

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
T. Liakh (3 golova)
William (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 6
1. Poluvreme: 8 / 2. Poluvreme: 8
Pobede Kod Kuće
17%

1P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
63.1

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 68.2

54.9

Težina Lige: 80.8, Kvalitet Protivnika: 64.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 6 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.31

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.31

1.73

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.13

Korigovana Snaga
37.6

Napad: 37.7, Odbrana: 45.2, Forma: 11.3

60.9

Napad: 55.9, Odbrana: 69.9, Forma: 62.9

Analiza Vremena Golova

0-15'

2
2

16-30'

2
2

31-45'

4
2

46-60'

2

61-75'

4
4

76-90+'

2
Obolon
Porto
Obolon

Analiza Snage

37.6

Ukupno

Napad 37.7
Odbrana 45.2
Forma 11.3
Doslednost 77.2
Porto

Analiza Snage

60.9

Ukupno

Napad 55.9
Odbrana 69.9
Forma 62.9
Doslednost 52.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 80.8

Kvalitet Protivnika

68.2 vs 64.4

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Obolon logo Obolon
N
Epitsentr (74%)
N
Kudrivka (55%)
I
Polissya (82%)
N
SK Poltava (45%)
I
Veres Rivne (67%)
N
Zorya (75%)
I
Karpaty Lviv (86%)
I
Dynamo Kyiv (83%)
Porto logo Porto
I
AVS (64%)
P
Alverca (59%)
P
Estrela (54%)
P
Tondela (52%)
I
Nottm Forest (81%)
P
Estoril (52%)
N
Nottm Forest (76%)
N
Famalicão (69%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Epitsentr D
2 - 2 N
74%
Kudrivka D
1 - 1 N
55%
Polissya G
1 - 3 I
82%
SK Poltava D
1 - 1 N
45%
Veres Rivne G
0 - 2 I
67%
Zorya D
3 - 3 N
75%
Karpaty Lviv G
0 - 4 I
86%
Dynamo Kyiv G
1 - 2 I
83%
Kryvbas KR D
0 - 0 N
71%
Rukh Vynnyky D
1 - 0 P
44%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
AVS G
1 - 3 I
64%
Alverca D
1 - 0 P
59%
Estrela G
2 - 1 P
54%
Tondela D
2 - 0 P
52%
Nottm Forest G
0 - 1 I
81%
Estoril G
3 - 1 P
52%
Nottm Forest D
1 - 1 N
76%
Famalicão D
2 - 2 N
69%
Braga G
2 - 1 P
69%
Stuttgart D
2 - 0 P
68%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 63.1 vs 54.9), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Porto има нападачку предност са 1.6 голова по мечу наспрам 1.0 Obolon.

У одбрани Porto је далеко супериорнији, примајући само 1.0 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док Obolon прима 1.8 по мечу.

Obolon се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 6 мечева.

Porto је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.7 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Porto се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (60.9 vs 37.6), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Obolon

Obolon

VS
Porto

Porto

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више