Прескочи на садржај
Упореди Pardubice vs Aris

Pardubice vs Aris Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Pardubice i Aris: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Pardubice Pardubice Domaćin
Aris Aris Gost
Pardubice
55.2
I P P P P P I P N I

Poslednjih 10 Utakmica

Aris
46.8
P P P N I N N I N N

Osvojene Kategorije

10

Pardubice

3

Nerešeno

2

Aris

Radar Učinka

Pardubice
Aris

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
60%

6P, 1N, 3I

30%

3P, 5N, 2I

Golova po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+2

+2

+1

+1

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
V. Patrák (5 golova)
B. Garré (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 5
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
67%

4P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
53.6

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 50.6

51.4

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 48.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.49

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.09

1.32

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.12

Korigovana Snaga
55.2

Napad: 48.3, Odbrana: 62.2, Forma: 62.2

46.8

Napad: 40.6, Odbrana: 64.2, Forma: 30.4

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
1

16-30'

3
4

31-45'

3
2

46-60'

1
3

61-75'

1
3

76-90+'

3
Pardubice
Aris
Pardubice

Analiza Snage

55.2

Ukupno

Napad 48.3
Odbrana 62.2
Forma 62.2
Doslednost 43.3
Aris

Analiza Snage

46.8

Ukupno

Napad 40.6
Odbrana 64.2
Forma 30.4
Doslednost 62.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 56.0

Kvalitet Protivnika

50.6 vs 48.3

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Pardubice logo Pardubice
I
Karviná (43%)
P
Karviná (48%)
P
Zlín (41%)
P
Plzeň (64%)
P
Olomouc (46%)
P
Dukla (51%)
I
Ml. Boleslav (66%)
P
Karviná (48%)
Aris logo Aris
P
OFI (44%)
P
OFI (49%)
P
Volos (39%)
N
Levadiakos (49%)
I
OFI (44%)
N
Panserraikos (54%)
N
Atromitos (54%)
I
Panathinaikos (57%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Karviná D
1 - 3 I
43%
Karviná G
2 - 1 P
48%
Zlín D
3 - 1 P
41%
Plzeň G
1 - 0 P
64%
Olomouc D
2 - 1 P
46%
Dukla G
2 - 0 P
51%
Ml. Boleslav G
0 - 2 I
66%
Karviná G
2 - 1 P
48%
Teplice D
1 - 1 N
49%
Slovácko G
0 - 2 I
50%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
OFI D
3 - 1 P
44%
OFI G
2 - 0 P
49%
Volos D
3 - 2 P
39%
Levadiakos G
1 - 1 N
49%
OFI D
0 - 2 I
44%
Panserraikos G
0 - 0 N
54%
Atromitos D
0 - 0 N
54%
Panathinaikos G
1 - 3 I
57%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Volos G
1 - 1 N
44%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 53.6 vs 51.4), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Pardubice на просеку 1.4 и Aris на 1.2 голова по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Pardubice који прима 1.2 и Aris који прима 1.1 по мечу.

Pardubice се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Aris се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Pardubice је јак тим у гостима са 67% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Pardubice има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 8.4 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Pardubice

Pardubice

VS
Aris

Aris

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више