Прескочи на садржај
Упореди Pogoń vs Lille

Pogoń vs Lille Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Pogoń i Lille: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Pogoń Pogoń Domaćin
Lille Lille Gost
Pogoń
46.9
I P N I P I I P I P

Poslednjih 10 Utakmica

Lille
72.8
P N P N P P P I P I

Osvojene Kategorije

3

Pogoń

1

Nerešeno

11

Lille

Radar Učinka

Pogoń
Lille

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 1N, 5I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

0.6

6 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

+8

+8

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
P. Mukairu (3 golova)
Matías Fernández (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

83%

5P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
54.5

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 52.8

75.1

Težina Lige: 85.8, Kvalitet Protivnika: 68.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.32

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.02

1.66

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.26

Korigovana Snaga
46.9

Napad: 45.3, Odbrana: 59.2, Forma: 41.8

72.8

Napad: 58.4, Odbrana: 100, Forma: 75.1

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
2

16-30'

3
2

31-45'

1
3

46-60'

6
2

61-75'

1
4

76-90+'

2
Pogoń
Lille
Pogoń

Analiza Snage

46.9

Ukupno

Napad 45.3
Odbrana 59.2
Forma 41.8
Doslednost 39.7
Lille

Analiza Snage

72.8

Ukupno

Napad 58.4
Odbrana 100
Forma 75.1
Doslednost 52.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 85.8

Kvalitet Protivnika

52.8 vs 68.6

Protiv Elitnih

0% vs 67%
Pogoń logo Pogoń
I
Jagiellonia (53%)
P
Wisła Płock (42%)
N
Cracovia (45%)
I
Lech (64%)
P
Piast (58%)
I
Legia (59%)
I
Lechia (51%)
P
Kielce (43%)
Lille logo Lille
P
Monaco (77%)
N
Le Havre (53%)
P
Paris FC (77%)
N
Nice (55%)
P
Toulouse (62%)
P
Lens (71%)
P
Marseille (66%)
I
Aston Villa (75%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Jagiellonia G
2 - 3 I
53%
Wisła Płock D
3 - 0 P
42%
Cracovia G
1 - 1 N
45%
Lech D
1 - 2 I
64%
Piast G
2 - 0 P
58%
Legia D
0 - 2 I
59%
Lechia G
1 - 2 I
51%
Kielce D
2 - 1 P
43%
Raków G
0 - 2 I
59%
Widzew D
1 - 0 P
54%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Monaco G
1 - 0 P
77%
Le Havre D
1 - 1 N
53%
Paris FC G
1 - 0 P
77%
Nice D
0 - 0 N
55%
Toulouse G
4 - 0 P
62%
Lens D
3 - 0 P
71%
Marseille G
2 - 1 P
66%
Aston Villa G
0 - 2 I
75%
Rennes G
2 - 1 P
80%
Aston Villa D
0 - 1 I
70%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Lille се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 75.1) у поређењу са Pogoń (SoS: 54.5). То значи да статистика Lille има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Pogoń на просеку 1.3 и Lille на 1.4 голова по мечу.

Lille има одбрамбену предност, примајући 0.6 по мечу наспрам 1.3 Pogoń.

Pogoń се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Lille је доказао своју вредност против елитних противника, победивши у 4 од 6 мечева.

Lille је јак тим у гостима са 83% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.3 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Lille се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (72.8 vs 46.9), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Pogoń

Pogoń

VS
Lille

Lille

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више