Прескочи на садржај
Упореди PSV vs Inter Milan

PSV vs Inter Milan Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite PSV i Inter Milan: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

PSV PSV Domaćin
Inter Milan Inter Milan Gost
PSV
80.0
P N P P P I I P P P

Poslednjih 10 Utakmica

Inter Milan
78.9
P P N P P P P N N I

Osvojene Kategorije

11

PSV

2

Nerešeno

2

Inter Milan

Radar Učinka

PSV
Inter Milan

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
70%

7P, 1N, 2I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
2.9

29 / 10 utakmica

2.4

24 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
+13

+13

+12

+12

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
90%

9 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
R. Pepi (7 golova)
M. Thuram (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 12 / 2. Poluvreme: 17
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 15
Pobede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
78.6

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 61.8

72.3

Težina Lige: 85.5, Kvalitet Protivnika: 65.9

Protiv Elitnih
100%

2P / 2 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
3.64

Stvarno: 2.9 | Razl: -0.74

3.22

Stvarno: 2.4 | Razl: -0.82

Korigovana Snaga
80.0

Napad: 100, Odbrana: 60.0, Forma: 90.0

78.9

Napad: 97.8, Odbrana: 73.4, Forma: 73.4

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

3
2

16-30'

2
4

31-45'

1
7

46-60'

9
3

61-75'

4
9

76-90+'

5
PSV
Inter Milan
PSV

Analiza Snage

80.0

Ukupno

Napad 100
Odbrana 60.0
Forma 90.0
Doslednost 53.2
Inter Milan

Analiza Snage

78.9

Ukupno

Napad 97.8
Odbrana 73.4
Forma 73.4
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 85.5

Kvalitet Protivnika

61.8 vs 65.9

Protiv Elitnih

100% vs 60%
PSV logo PSV
P
Go Ahead (70%)
N
Ajax (67%)
P
Zwolle (54%)
P
Sparta (49%)
P
Utrecht (70%)
I
Telstar (69%)
I
NEC (64%)
P
AZ (67%)
Inter Milan logo Inter Milan
P
Lazio (76%)
P
Parma (57%)
N
Torino (74%)
P
Como (53%)
P
Cagliari (53%)
P
Como (76%)
P
Roma (70%)
N
Fiorentina (71%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Go Ahead G
4 - 1 P
70%
Ajax G
2 - 2 N
67%
Zwolle D
6 - 1 P
54%
Sparta G
2 - 0 P
49%
Utrecht D
4 - 3 P
70%
Telstar G
1 - 3 I
69%
NEC D
2 - 3 I
64%
AZ D
2 - 1 P
67%
Heracles G
3 - 1 P
41%
Heerenveen D
3 - 1 P
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lazio G
3 - 0 P
76%
Parma D
2 - 0 P
57%
Torino G
2 - 2 N
74%
Como D
3 - 2 P
53%
Cagliari D
3 - 0 P
53%
Como G
4 - 3 P
76%
Roma D
5 - 2 P
70%
Fiorentina G
1 - 1 N
71%
Atalanta D
1 - 1 N
64%
AC Milan G
0 - 1 I
65%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 78.6 vs 72.3), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

PSV има нападачку предност са 2.9 голова по мечу наспрам 2.4 Inter Milan.

Inter Milan има одбрамбену предност, примајући 1.2 по мечу наспрам 1.6 PSV.

Inter Milan је доказао своју вредност против елитних противника, победивши у 3 од 5 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Inter Milan, са 80% победа код куће.

PSV је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 4.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

PSV

PSV

VS
Inter Milan

Inter Milan

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више