Прескочи на садржај
Упореди La Louvière vs St. Pauli

La Louvière vs St. Pauli Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite La Louvière i St. Pauli: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

La Louvière La Louvière Domaćin
St. Pauli St. Pauli Gost
La Louvière
35.9
P I I I I I N P N N

Poslednjih 10 Utakmica

St. Pauli
34.7
I I I N I N I I N P

Osvojene Kategorije

8

La Louvière

3

Nerešeno

4

St. Pauli

Radar Učinka

La Louvière
St. Pauli

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 3N, 5I

10%

1P, 3N, 6I

Golova po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

0.6

6 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.0

20 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

-11

-11

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
P. Fall (6 golova)
Mathias Pereira Lage (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 3
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
44.4

Težina Lige: 62.4, Kvalitet Protivnika: 55.6

68.4

Težina Lige: 91.0, Kvalitet Protivnika: 67.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

33%

1P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.47

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.07

0.82

Stvarno: 0.6 | Razl: -0.22

Korigovana Snaga
35.9

Napad: 44.1, Odbrana: 31.5, Forma: 18.9

34.7

Napad: 23.7, Odbrana: 51.3, Forma: 11.8

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1

16-30'

2
3

31-45'

3

46-60'

1
3

61-75'

1
3

76-90+'

2
La Louvière
St. Pauli
La Louvière

Analiza Snage

35.9

Ukupno

Napad 44.1
Odbrana 31.5
Forma 18.9
Doslednost 61.3
St. Pauli

Analiza Snage

34.7

Ukupno

Napad 23.7
Odbrana 51.3
Forma 11.8
Doslednost 74.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

62.4 vs 91.0

Kvalitet Protivnika

55.6 vs 67.8

Protiv Elitnih

0% vs 33%
La Louvière logo La Louvière
P
Cercle Brugge (46%)
I
Dender (40%)
I
ZW (59%)
I
ZW (54%)
I
Cercle Brugge (63%)
I
Dender (46%)
N
Genk (61%)
P
Cercle Brugge (63%)
St. Pauli logo St. Pauli
I
Leipzig (84%)
I
Mainz 05 (65%)
I
Heidenheim (67%)
N
Köln (57%)
I
Bayern Munich (81%)
N
Union Berlin (57%)
I
Freiburg (67%)
I
M'gladbach (68%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Cercle Brugge D
4 - 1 P
46%
Dender G
1 - 2 I
40%
ZW G
0 - 4 I
59%
ZW D
0 - 2 I
54%
Cercle Brugge G
0 - 3 I
63%
Dender D
0 - 1 I
46%
Genk D
5 - 5 N
61%
Cercle Brugge G
3 - 1 P
63%
Antwerp D
0 - 0 N
52%
Standard G
1 - 1 N
72%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Leipzig G
1 - 2 I
84%
Mainz 05 D
1 - 2 I
65%
Heidenheim G
0 - 2 I
67%
Köln D
1 - 1 N
57%
Bayern Munich D
0 - 5 I
81%
Union Berlin G
1 - 1 N
57%
Freiburg D
1 - 2 I
67%
M'gladbach G
0 - 2 I
68%
Frankfurt D
0 - 0 N
62%
Hoffenheim G
1 - 0 P
70%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

St. Pauli се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 68.4) у поређењу са La Louvière (SoS: 44.4). То значи да статистика St. Pauli има већу тежину.

La Louvière има нападачку предност са 1.4 голова по мечу наспрам 0.6 St. Pauli.

St. Pauli има одбрамбену предност, примајући 1.7 по мечу наспрам 2.0 La Louvière.

St. Pauli се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.9 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

La Louvière

La Louvière

VS
St. Pauli

St. Pauli

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више