Прескочи на садржај
Упореди Radnički Niš vs Brøndby

Radnički Niš vs Brøndby Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Radnički Niš i Brøndby: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Radnički Niš Radnički Niš Domaćin
Brøndby Brøndby Gost
Radnički Niš
36.1
P P I P N I I I I N

Poslednjih 10 Utakmica

Brøndby
42.4
I N I P P I I N I N

Osvojene Kategorije

6

Radnički Niš

3

Nerešeno

6

Brøndby

Radar Učinka

Radnički Niš
Brøndby

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 2N, 5I

20%

2P, 3N, 5I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

-1

-1

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
A. Shestyuk (5 golova)
J. Ambæk (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 6
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
40.6

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 53.2

54.3

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 53.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.09

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.01

1.03

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.03

Korigovana Snaga
36.1

Napad: 33.2, Odbrana: 42.3, Forma: 27.2

42.4

Napad: 34.8, Odbrana: 66.1, Forma: 20.9

Analiza Vremena Golova

0-15'

16-30'

1
3

31-45'

2
4

46-60'

3
2

61-75'

1
2

76-90+'

3
Radnički Niš
Brøndby
Radnički Niš

Analiza Snage

36.1

Ukupno

Napad 33.2
Odbrana 42.3
Forma 27.2
Doslednost 49.3
Brøndby

Analiza Snage

42.4

Ukupno

Napad 34.8
Odbrana 66.1
Forma 20.9
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 55.0

Kvalitet Protivnika

53.2 vs 53.9

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
P
Mladost Lučani (48%)
P
Napredak (34%)
I
FK IMT (63%)
P
Javor (52%)
N
Radnički Krag (57%)
I
Vojvodina (68%)
I
OFK (53%)
I
Red Star (74%)
Brøndby logo Brøndby
I
AGF (57%)
N
Nordsjælland (55%)
I
Sønderjyske (48%)
P
Viborg (55%)
P
Sønderjyske (43%)
I
Midtjylland (52%)
I
Nordsjælland (60%)
N
AGF (62%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Mladost Lučani D
1 - 0 P
48%
Napredak G
1 - 0 P
34%
FK IMT G
0 - 2 I
63%
Javor D
3 - 2 P
52%
Radnički Krag G
1 - 1 N
57%
Vojvodina G
2 - 3 I
68%
OFK D
1 - 2 I
53%
Red Star G
0 - 2 I
74%
Spartak D
0 - 2 I
28%
Radnik G
2 - 2 N
55%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
AGF D
0 - 2 I
57%
Nordsjælland D
1 - 1 N
55%
Sønderjyske G
0 - 3 I
48%
Viborg G
1 - 0 P
55%
Sønderjyske D
6 - 0 P
43%
Midtjylland D
1 - 2 I
52%
Nordsjælland G
1 - 2 I
60%
AGF G
0 - 0 N
62%
Viborg D
0 - 1 I
50%
Midtjylland G
0 - 0 N
57%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Brøndby се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 54.3) у поређењу са Radnički Niš (SoS: 40.6). То значи да статистика Brøndby има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Radnički Niš на просеку 1.1 и Brøndby на 1.0 голова по мечу.

Brøndby има одбрамбену предност, примајући 1.1 по мечу наспрам 1.6 Radnički Niš.

Brøndby се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.4 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Brøndby има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 6.3 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Brøndby

Brøndby

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више