Прескочи на садржај
Упореди Radomiak vs Malmö

Radomiak vs Malmö Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Radomiak i Malmö: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Radomiak Radomiak Domaćin
Malmö Malmö Gost
Radomiak
49.9
N P P P I N I N I P

Poslednjih 10 Utakmica

Malmö
39.9
I I P I P P N I I I

Osvojene Kategorije

6

Radomiak

4

Nerešeno

5

Malmö

Radar Učinka

Radomiak
Malmö

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 3N, 3I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
+2

+2

-2

-2

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
R. Wolski (3 golova)
S. Hakšabanović (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
50%

3P / 6 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
25%

1P / 4 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
54.0

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 52.0

45.2

Težina Lige: 60.5, Kvalitet Protivnika: 60.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.12

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.08

1.44

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.04

Korigovana Snaga
49.9

Napad: 41.6, Odbrana: 69.3, Forma: 41.6

39.9

Napad: 44.4, Odbrana: 44.4, Forma: 28.6

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
1

16-30'

3
1

31-45'

3
2

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

3
Radomiak
Malmö
Radomiak

Analiza Snage

49.9

Ukupno

Napad 41.6
Odbrana 69.3
Forma 41.6
Doslednost 50.5
Malmö

Analiza Snage

39.9

Ukupno

Napad 44.4
Odbrana 44.4
Forma 28.6
Doslednost 46.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 60.5

Kvalitet Protivnika

52.0 vs 60.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Radomiak logo Radomiak
N
Cracovia (45%)
P
Lechia (46%)
P
Wisła Płock (47%)
P
Widzew (54%)
I
Zagłębie (54%)
N
Motor (54%)
I
Piast (58%)
N
Legia (59%)
Malmö logo Malmö
I
Häcken (58%)
I
Mjällby (54%)
P
AIK (49%)
I
Sirius (65%)
P
Djurgården (59%)
P
GAIS (47%)
N
Örgryte (41%)
I
Genk (70%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Cracovia G
0 - 0 N
45%
Lechia D
3 - 1 P
46%
Wisła Płock G
1 - 0 P
47%
Widzew D
2 - 1 P
54%
Zagłębie G
0 - 1 I
54%
Motor D
1 - 1 N
54%
Piast G
1 - 3 I
58%
Legia D
1 - 1 N
59%
GKS Katowice D
0 - 1 I
59%
Arka D
3 - 1 P
44%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Häcken G
2 - 3 I
58%
Mjällby D
2 - 3 I
54%
AIK G
1 - 0 P
49%
Sirius D
2 - 3 I
65%
Djurgården G
1 - 0 P
59%
GAIS D
3 - 1 P
47%
Örgryte G
1 - 1 N
41%
Genk G
1 - 2 I
70%
Red Star D
0 - 1 I
81%
Porto G
1 - 2 I
77%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 54.0 vs 45.2), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Radomiak на просеку 1.2 и Malmö на 1.4 голова по мечу.

Radomiak има одбрамбену предност, примајући 1.0 по мечу наспрам 1.6 Malmö.

Radomiak се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Malmö се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.6 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Radomiak има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 10.0 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Radomiak

Radomiak

VS
Malmö

Malmö

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више