Прескочи на садржај
Упореди Real Madrid vs AGF

Real Madrid vs AGF Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Real Madrid i AGF: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Real Madrid Real Madrid Domaćin
AGF AGF Gost
Real Madrid
53.3
I P N P I N I I P P

Poslednjih 10 Utakmica

AGF
52.9
P P N N I N P N N P

Osvojene Kategorije

9

Real Madrid

2

Nerešeno

4

AGF

Radar Učinka

Real Madrid
AGF

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 2N, 4I

40%

4P, 5N, 1I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

+4

+4

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Vinícius Júnior (8 golova)
T. Bech (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 10
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 6
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
33%

2P / 6 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
67.5

Težina Lige: 94.2, Kvalitet Protivnika: 73.2

52.4

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 50.7

Protiv Elitnih
17%

1P / 6 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.0

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.4

1.14

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.06

Korigovana Snaga
53.3

Napad: 62.7, Odbrana: 54.8, Forma: 47.0

52.9

Napad: 41.0, Odbrana: 75.1, Forma: 41.0

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
4

16-30'

2
1

31-45'

2
5

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

2
Real Madrid
AGF
Real Madrid

Analiza Snage

53.3

Ukupno

Napad 62.7
Odbrana 54.8
Forma 47.0
Doslednost 44.8
AGF

Analiza Snage

52.9

Ukupno

Napad 41.0
Odbrana 75.1
Forma 41.0
Doslednost 63.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

94.2 vs 55.0

Kvalitet Protivnika

73.2 vs 50.7

Protiv Elitnih

17% vs 0%
Real Madrid logo Real Madrid
I
Barcelona (91%)
P
Espanyol (55%)
N
Betis (73%)
P
Alavés (60%)
I
Bayern Munich (88%)
N
Girona (59%)
I
Bayern Munich (83%)
I
Mallorca (73%)
AGF logo AGF
P
Brøndby (49%)
P
Sønderjyske (43%)
N
Midtjylland (52%)
N
Nordsjælland (60%)
I
Midtjylland (57%)
N
Nordsjælland (55%)
P
Viborg (55%)
N
Brøndby (44%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Barcelona G
0 - 2 I
91%
Espanyol G
2 - 0 P
55%
Betis G
1 - 1 N
73%
Alavés D
2 - 1 P
60%
Bayern Munich G
3 - 4 I
88%
Girona D
1 - 1 N
59%
Bayern Munich D
1 - 2 I
83%
Mallorca G
1 - 2 I
73%
Atlético D
3 - 2 P
61%
Man City G
2 - 1 P
89%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Brøndby G
2 - 0 P
49%
Sønderjyske D
2 - 1 P
43%
Midtjylland D
0 - 0 N
52%
Nordsjælland G
1 - 1 N
60%
Midtjylland G
1 - 2 I
57%
Nordsjælland D
1 - 1 N
55%
Viborg G
2 - 1 P
55%
Brøndby D
0 - 0 N
44%
Sønderjyske G
1 - 1 N
48%
Vejle G
2 - 1 P
44%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Real Madrid се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 67.5) у поређењу са AGF (SoS: 52.4). То значи да статистика Real Madrid има већу тежину.

Real Madrid има нападачку предност са 1.6 голова по мечу наспрам 1.2 AGF.

У одбрани AGF је далеко супериорнији, примајући само 0.8 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док Real Madrid прима 1.6 по мечу.

Real Madrid се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 6 мечева.

AGF се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.6 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Real Madrid

Real Madrid

VS
AGF

AGF

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више