Прескочи на садржај
Упореди Real Sociedad vs Genk

Real Sociedad vs Genk Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Real Sociedad i Genk: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Real Sociedad Real Sociedad Domaćin
Genk Genk Gost
Real Sociedad
48.2
N I N I N N P I P I

Poslednjih 10 Utakmica

Genk
50.6
P I N N P N P N I P

Osvojene Kategorije

7

Real Sociedad

2

Nerešeno

6

Genk

Radar Učinka

Real Sociedad
Genk

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 4N, 4I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
-1

-1

0

0

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Mikel Oyarzabal (6 golova)
A. Bibout (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
66.5

Težina Lige: 88.2, Kvalitet Protivnika: 65.7

56.0

Težina Lige: 60.6, Kvalitet Protivnika: 52.9

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.93

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.13

1.53

Stvarno: 1.6 | Razl: +0.07

Korigovana Snaga
48.2

Napad: 69.9, Odbrana: 42.7, Forma: 23.3

50.6

Napad: 56.5, Odbrana: 49.5, Forma: 42.4

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

2
5

16-30'

1

31-45'

1
4

46-60'

4
2

61-75'

5
4

76-90+'

3
Real Sociedad
Genk
Real Sociedad

Analiza Snage

48.2

Ukupno

Napad 69.9
Odbrana 42.7
Forma 23.3
Doslednost 64.0
Genk

Analiza Snage

50.6

Ukupno

Napad 56.5
Odbrana 49.5
Forma 42.4
Doslednost 56.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

88.2 vs 60.6

Kvalitet Protivnika

65.7 vs 52.9

Protiv Elitnih

33% vs 0%
Real Sociedad logo Real Sociedad
N
Betis (68%)
I
Sevilla (63%)
N
Rayo (79%)
I
Getafe (67%)
N
Atlético (47%)
N
Alavés (60%)
P
Levante (71%)
I
Villarreal (78%)
Genk logo Genk
P
Westerlo (45%)
I
Charleroi (51%)
N
Standard (55%)
N
Charleroi (46%)
P
Westerlo (50%)
N
OHL (47%)
P
Antwerp (57%)
N
La Louvière (54%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Betis D
2 - 2 N
68%
Sevilla G
0 - 1 I
63%
Rayo G
3 - 3 N
79%
Getafe D
0 - 1 I
67%
Atlético G
2 - 2 N
47%
Alavés D
3 - 3 N
60%
Levante D
2 - 0 P
71%
Villarreal G
1 - 3 I
78%
Osasuna D
3 - 1 P
58%
Atlético G
2 - 3 I
66%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Westerlo D
3 - 0 P
45%
Charleroi G
0 - 2 I
51%
Standard D
1 - 1 N
55%
Charleroi D
1 - 1 N
46%
Westerlo G
2 - 1 P
50%
OHL D
0 - 0 N
47%
Antwerp G
2 - 1 P
57%
La Louvière G
5 - 5 N
54%
Freiburg G
1 - 5 I
69%
Sint-Truiden D
1 - 0 P
55%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Real Sociedad се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 66.5) у поређењу са Genk (SoS: 56.0). То значи да статистика Real Sociedad има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Real Sociedad на просеку 1.8 и Genk на 1.6 голова по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Real Sociedad који прима 1.9 и Genk који прима 1.6 по мечу.

Real Sociedad се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 3 мечева.

Genk се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.5 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Real Sociedad

Real Sociedad

VS
Genk

Genk

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више