Прескочи на садржај
Упореди Real Sociedad vs Slavia Prague

Real Sociedad vs Slavia Prague Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Real Sociedad i Slavia Prague: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Real Sociedad Real Sociedad Domaćin
Slavia Prague Slavia Prague Gost
Real Sociedad
48.2
N I N I N N P I P I

Poslednjih 10 Utakmica

Slavia Prague
73.7
P P P I N P P P P P

Osvojene Kategorije

6

Real Sociedad

1

Nerešeno

8

Slavia Prague

Radar Učinka

Real Sociedad
Slavia Prague

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 4N, 4I

80%

8P, 1N, 1I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
-1

-1

+11

+11

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Mikel Oyarzabal (6 golova)
T. Chorý (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
66.5

Težina Lige: 88.2, Kvalitet Protivnika: 65.7

53.4

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 50.4

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.93

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.13

1.86

Stvarno: 1.9 | Razl: +0.04

Korigovana Snaga
48.2

Napad: 69.9, Odbrana: 42.7, Forma: 23.3

73.7

Napad: 65.5, Odbrana: 75.8, Forma: 82.7

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
5

16-30'

4

31-45'

3
4

46-60'

6
2

61-75'

1
4

76-90+'

4
Real Sociedad
Slavia Prague
Real Sociedad

Analiza Snage

48.2

Ukupno

Napad 69.9
Odbrana 42.7
Forma 23.3
Doslednost 64.0
Slavia Prague

Analiza Snage

73.7

Ukupno

Napad 65.5
Odbrana 75.8
Forma 82.7
Doslednost 68.5

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

88.2 vs 58.0

Kvalitet Protivnika

65.7 vs 50.4

Protiv Elitnih

33% vs 0%
Real Sociedad logo Real Sociedad
N
Betis (68%)
I
Sevilla (63%)
N
Rayo (79%)
I
Getafe (67%)
N
Atlético (47%)
N
Alavés (60%)
P
Levante (71%)
I
Villarreal (78%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
P
Sparta Prague (54%)
P
Liberec (48%)
P
Olomouc (46%)
I
Hradec Kr. (64%)
N
Plzeň (59%)
P
Ostrava (39%)
P
Zlín (46%)
P
Sparta Prague (54%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Betis D
2 - 2 N
68%
Sevilla G
0 - 1 I
63%
Rayo G
3 - 3 N
79%
Getafe D
0 - 1 I
67%
Atlético G
2 - 2 N
47%
Alavés D
3 - 3 N
60%
Levante D
2 - 0 P
71%
Villarreal G
1 - 3 I
78%
Osasuna D
3 - 1 P
58%
Atlético G
2 - 3 I
66%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Sparta Prague D
3 - 2 P
54%
Liberec G
2 - 1 P
48%
Olomouc D
2 - 1 P
46%
Hradec Kr. G
1 - 2 I
64%
Plzeň D
0 - 0 N
59%
Ostrava G
2 - 0 P
39%
Zlín G
3 - 1 P
46%
Sparta Prague D
3 - 1 P
54%
Dukla G
2 - 0 P
51%
Liberec D
1 - 0 P
43%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Real Sociedad се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 66.5) у поређењу са Slavia Prague (SoS: 53.4). То значи да статистика Real Sociedad има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Real Sociedad на просеку 1.8 и Slavia Prague на 1.9 голова по мечу.

У одбрани Slavia Prague је далеко супериорнији, примајући само 0.8 голова по мечу уз 4 чистих мрежа, док Real Sociedad прима 1.9 по мечу.

Real Sociedad се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 3 мечева.

Slavia Prague се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Фактор домаћег терена иде у корист Slavia Prague, са 80% победа код куће.

Slavia Prague је јак тим у гостима са 80% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.2 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Slavia Prague се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (73.7 vs 48.2), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Real Sociedad

Real Sociedad

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више