Прескочи на садржај
Упореди Altach vs Wisła Płock

Altach vs Wisła Płock Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Altach i Wisła Płock: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Altach Altach Domaćin
Wisła Płock Wisła Płock Gost
Altach
38.8
N I I N N P I N P I

Poslednjih 10 Utakmica

Wisła Płock
37.1
I I I P P I P P I I

Osvojene Kategorije

9

Altach

3

Nerešeno

3

Wisła Płock

Radar Učinka

Altach
Wisła Płock

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 4N, 4I

40%

4P, 0N, 6I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

-9

-9

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
P. Greil (4 golova)
D. Jurić (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 3
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 6 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
54.2

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 53.6

53.3

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 50.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.24

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.04

0.78

Stvarno: 0.8 | Razl: +0.02

Korigovana Snaga
38.8

Napad: 41.7, Odbrana: 41.7, Forma: 20.8

37.1

Napad: 27.5, Odbrana: 44.8, Forma: 41.3

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1

16-30'

2
4

31-45'

3
2

46-60'

2
1

61-75'

1
2

76-90+'

Altach
Wisła Płock
Altach

Analiza Snage

38.8

Ukupno

Napad 41.7
Odbrana 41.7
Forma 20.8
Doslednost 64.0
Wisła Płock

Analiza Snage

37.1

Ukupno

Napad 27.5
Odbrana 44.8
Forma 41.3
Doslednost 35.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 57.0

Kvalitet Protivnika

53.6 vs 50.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Altach logo Altach
N
GAK (58%)
I
WAC (46%)
I
BW Linz (60%)
N
WSG Tirol (44%)
N
WSG Tirol (48%)
P
GAK (53%)
I
Ried (55%)
N
WAC (51%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
I
Motor (54%)
I
Pogoń (54%)
I
Radomiak (53%)
P
Nieciecza (41%)
P
Lechia (46%)
I
GKS Katowice (64%)
P
Jagiellonia (53%)
P
Cracovia (45%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
GAK G
2 - 2 N
58%
WAC D
1 - 4 I
46%
BW Linz G
0 - 3 I
60%
WSG Tirol D
0 - 0 N
44%
WSG Tirol G
2 - 2 N
48%
GAK D
1 - 0 P
53%
Ried G
2 - 3 I
55%
WAC G
1 - 1 N
51%
BW Linz D
3 - 1 P
55%
Sturm G
0 - 2 I
66%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Motor D
0 - 4 I
54%
Pogoń G
0 - 3 I
54%
Radomiak D
0 - 1 I
53%
Nieciecza G
3 - 1 P
41%
Lechia D
1 - 0 P
46%
GKS Katowice G
0 - 1 I
64%
Jagiellonia G
2 - 1 P
53%
Cracovia G
2 - 1 P
45%
Arka D
0 - 3 I
44%
Zagłębie G
0 - 2 I
54%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 54.2 vs 53.3), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Altach има нападачку предност са 1.2 голова по мечу наспрам 0.8 Wisła Płock.

Обе одбране су упоредиве, са Altach који прима 1.8 и Wisła Płock који прима 1.7 по мечу.

Altach се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Wisła Płock се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Altach

Altach

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више