Прескочи на садржај
Упореди Rijeka vs Panserraikos

Rijeka vs Panserraikos Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Rijeka i Panserraikos: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Rijeka Rijeka Domaćin
Panserraikos Panserraikos Gost
Rijeka
38.3
P P N I N I P I N I

Poslednjih 10 Utakmica

Panserraikos
42.7
I I N P I P N P N N

Osvojene Kategorije

5

Rijeka

5

Nerešeno

5

Panserraikos

Radar Učinka

Rijeka
Panserraikos

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 3N, 4I

30%

3P, 4N, 3I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-1

-1

-3

-3

Čista Mreža
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
20%

2 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
T. Fruk (4 golova)
M. Tsaousis (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 6
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 3
Pobede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
33%

2P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
36.5

Težina Lige: 48.3, Kvalitet Protivnika: 49.1

53.6

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.08

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.02

0.81

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.01

Korigovana Snaga
38.3

Napad: 31.7, Odbrana: 51.9, Forma: 25.9

42.7

Napad: 27.6, Odbrana: 65.6, Forma: 31.1

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

2
3

46-60'

2
1

61-75'

2

76-90+'

1
Rijeka
Panserraikos
Rijeka

Analiza Snage

38.3

Ukupno

Napad 31.7
Odbrana 51.9
Forma 25.9
Doslednost 53.2
Panserraikos

Analiza Snage

42.7

Ukupno

Napad 27.6
Odbrana 65.6
Forma 31.1
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

48.3 vs 56.0

Kvalitet Protivnika

49.1 vs 52.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Rijeka logo Rijeka
P
Vukovar (32%)
P
Lokomotiva (49%)
N
Hajduk (53%)
I
Varaždin (54%)
N
Dinamo Zagreb (76%)
I
Osijek (40%)
P
Slaven (40%)
I
Gorica (50%)
Panserraikos logo Panserraikos
I
Asteras (61%)
I
Kifisia (49%)
N
Larissa (41%)
P
Larissa (46%)
I
Atromitos (54%)
P
Panaitolikos (53%)
N
Asteras (56%)
P
Kifisia (54%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Vukovar D
3 - 0 P
32%
Lokomotiva G
3 - 0 P
49%
Hajduk D
0 - 0 N
53%
Varaždin G
0 - 1 I
54%
Dinamo Zagreb G
2 - 2 N
76%
Osijek D
0 - 2 I
40%
Slaven G
2 - 0 P
40%
Gorica G
0 - 4 I
50%
Strasbourg G
1 - 1 N
57%
Istra D
0 - 2 I
40%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Asteras G
0 - 1 I
61%
Kifisia D
1 - 2 I
49%
Larissa D
1 - 1 N
41%
Larissa G
1 - 0 P
46%
Atromitos D
0 - 4 I
54%
Panaitolikos G
3 - 2 P
53%
Asteras D
0 - 0 N
56%
Kifisia G
2 - 1 P
54%
Panaitolikos G
0 - 0 N
53%
Aris D
0 - 0 N
53%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Panserraikos се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 53.6) у поређењу са Rijeka (SoS: 36.5). То значи да статистика Panserraikos има већу тежину.

Rijeka има нападачку предност са 1.1 голова по мечу наспрам 0.8 Panserraikos.

Обе одбране су упоредиве, са Rijeka који прима 1.2 и Panserraikos који прима 1.1 по мечу.

Panserraikos се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Panserraikos је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.1 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Rijeka

Rijeka

VS
Panserraikos

Panserraikos

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више