Прескочи на садржај
Упореди Rize vs Kudrivka

Rize vs Kudrivka Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Rize i Kudrivka: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Rize Rize Domaćin
Kudrivka Kudrivka Gost
Rize
49.0
I P I N P P I I P P

Poslednjih 10 Utakmica

Kudrivka
38.7
I N I I I I I N N P

Osvojene Kategorije

9

Rize

4

Nerešeno

2

Kudrivka

Radar Učinka

Rize
Kudrivka

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 1N, 4I

10%

1P, 3N, 6I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

0.6

6 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

-6

-6

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Q. Laçi (4 golova)
O. Kozak (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 10
1. Poluvreme: 0 / 2. Poluvreme: 6
Pobede Kod Kuće
100%

4P / 4 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
49.3

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 58.6

64.7

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 72.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 7 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.82

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.22

0.73

Stvarno: 0.6 | Razl: -0.13

Korigovana Snaga
49.0

Napad: 53.0, Odbrana: 49.6, Forma: 49.6

38.7

Napad: 22.9, Odbrana: 68.8, Forma: 11.5

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2

16-30'

2

31-45'

5

46-60'

1
2

61-75'

2
4

76-90+'

3
Rize
Kudrivka
Rize

Analiza Snage

49.0

Ukupno

Napad 53.0
Odbrana 49.6
Forma 49.6
Doslednost 38.8
Kudrivka

Analiza Snage

38.7

Ukupno

Napad 22.9
Odbrana 68.8
Forma 11.5
Doslednost 74.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 98.0

Kvalitet Protivnika

58.6 vs 72.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Rize logo Rize
I
Eyüp (58%)
P
Konyaspor (61%)
I
Kayseri (49%)
N
Fenerbahçe (73%)
P
Gaziantep (49%)
P
Samsunspor (62%)
I
Fatih (60%)
I
Trabzonspor (74%)
Kudrivka logo Kudrivka
I
Kolos (83%)
N
Obolon (63%)
I
Shakhtar D (78%)
I
Metalist 1925 (79%)
I
Kryvbas KR (71%)
I
Epitsentr (79%)
I
Polissya (77%)
N
Veres Rivne (62%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Eyüp G
0 - 4 I
58%
Konyaspor D
3 - 2 P
61%
Kayseri G
0 - 2 I
49%
Fenerbahçe G
2 - 2 N
73%
Gaziantep D
2 - 1 P
49%
Samsunspor D
4 - 1 P
62%
Fatih G
1 - 2 I
60%
Trabzonspor G
0 - 1 I
74%
Antalyaspor D
1 - 0 P
43%
Kasımpaşa G
3 - 0 P
57%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kolos G
0 - 1 I
83%
Obolon G
1 - 1 N
63%
Shakhtar D D
1 - 3 I
78%
Metalist 1925 G
0 - 1 I
79%
Kryvbas KR D
1 - 2 I
71%
Epitsentr G
0 - 1 I
79%
Polissya D
0 - 2 I
77%
Veres Rivne D
0 - 0 N
62%
Karpaty Lviv G
1 - 1 N
86%
SK Poltava G
2 - 0 P
50%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Kudrivka се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 64.7) у поређењу са Rize (SoS: 49.3). То значи да статистика Kudrivka има већу тежину.

Напад Rize је на другом нивоу, са просеком од 1.6 голова по мечу и Q. Laçi на челу са 4 голова. Kudrivka постиже само 0.6 по мечу.

Kudrivka има одбрамбену предност, примајући 1.2 по мечу наспрам 1.5 Rize.

Kudrivka се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 7 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Rize, са 100% победа код куће.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Rize има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 10.3 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Rize

Rize

VS
Kudrivka

Kudrivka

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више