Прескочи на садржај
Упореди Rize vs La Louvière

Rize vs La Louvière Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Rize i La Louvière: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Rize Rize Domaćin
La Louvière La Louvière Gost
Rize
49.0
I P I N P P I I P P

Poslednjih 10 Utakmica

La Louvière
35.9
P I I I I I N P N N

Osvojene Kategorije

10

Rize

3

Nerešeno

2

La Louvière

Radar Učinka

Rize
La Louvière

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 1N, 4I

20%

2P, 3N, 5I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

-6

-6

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Q. Laçi (4 golova)
P. Fall (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 10
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
100%

4P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
49.3

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 58.6

44.4

Težina Lige: 62.4, Kvalitet Protivnika: 55.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.82

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.22

1.47

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.07

Korigovana Snaga
49.0

Napad: 53.0, Odbrana: 49.6, Forma: 49.6

35.9

Napad: 44.1, Odbrana: 31.5, Forma: 18.9

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
2

16-30'

1
2

31-45'

3
5

46-60'

3
2

61-75'

3
4

76-90+'

3
Rize
La Louvière
Rize

Analiza Snage

49.0

Ukupno

Napad 53.0
Odbrana 49.6
Forma 49.6
Doslednost 38.8
La Louvière

Analiza Snage

35.9

Ukupno

Napad 44.1
Odbrana 31.5
Forma 18.9
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 62.4

Kvalitet Protivnika

58.6 vs 55.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Rize logo Rize
I
Eyüp (58%)
P
Konyaspor (61%)
I
Kayseri (49%)
N
Fenerbahçe (73%)
P
Gaziantep (49%)
P
Samsunspor (62%)
I
Fatih (60%)
I
Trabzonspor (74%)
La Louvière logo La Louvière
P
Cercle Brugge (46%)
I
Dender (40%)
I
ZW (59%)
I
ZW (54%)
I
Cercle Brugge (63%)
I
Dender (46%)
N
Genk (61%)
P
Cercle Brugge (63%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Eyüp G
0 - 4 I
58%
Konyaspor D
3 - 2 P
61%
Kayseri G
0 - 2 I
49%
Fenerbahçe G
2 - 2 N
73%
Gaziantep D
2 - 1 P
49%
Samsunspor D
4 - 1 P
62%
Fatih G
1 - 2 I
60%
Trabzonspor G
0 - 1 I
74%
Antalyaspor D
1 - 0 P
43%
Kasımpaşa G
3 - 0 P
57%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Cercle Brugge D
4 - 1 P
46%
Dender G
1 - 2 I
40%
ZW G
0 - 4 I
59%
ZW D
0 - 2 I
54%
Cercle Brugge G
0 - 3 I
63%
Dender D
0 - 1 I
46%
Genk D
5 - 5 N
61%
Cercle Brugge G
3 - 1 P
63%
Antwerp D
0 - 0 N
52%
Standard G
1 - 1 N
72%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 49.3 vs 44.4), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Rize на просеку 1.6 и La Louvière на 1.4 голова по мечу.

Rize има одбрамбену предност, примајући 1.5 по мечу наспрам 2.0 La Louvière.

Фактор домаћег терена иде у корист Rize, са 100% победа код куће.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.2 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Rize има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 13.1 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Rize

Rize

VS
La Louvière

La Louvière

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више