Прескочи на садржај
Упореди Rukh Vynnyky vs Verona

Rukh Vynnyky vs Verona Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Rukh Vynnyky i Verona: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Domaćin
Verona Verona Gost
Rukh Vynnyky
27.3
N I I I N I I I I I

Poslednjih 10 Utakmica

Verona
36.4
I N N I I I I I P I

Osvojene Kategorije

2

Rukh Vynnyky

4

Nerešeno

9

Verona

Radar Učinka

Rukh Vynnyky
Verona

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
0%

0P, 2N, 8I

10%

1P, 2N, 7I

Golova po Utakmici
0.3

3 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.0

20 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
-17

-17

-7

-7

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Igor Neves (2 golova)
K. Bowie (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 1
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 3
Pobede Kod Kuće
0%

0P / 6 utakmica

0%

0P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 4 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
65.3

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 74.5

59.7

Težina Lige: 90.0, Kvalitet Protivnika: 67.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 8 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.46

Stvarno: 0.3 | Razl: -0.16

0.62

Stvarno: 0.5 | Razl: -0.12

Korigovana Snaga
27.3

Napad: 11.5, Odbrana: 38.4, Forma: 0.0

36.4

Napad: 18.3, Odbrana: 65.8, Forma: 11.0

Analiza Vremena Golova

0-15'

1

16-30'

31-45'

2
1

46-60'

2

61-75'

1
1

76-90+'

Rukh Vynnyky
Verona
Rukh Vynnyky

Analiza Snage

27.3

Ukupno

Napad 11.5
Odbrana 38.4
Forma 0.0
Doslednost 95.2
Verona

Analiza Snage

36.4

Ukupno

Napad 18.3
Odbrana 65.8
Forma 11.0
Doslednost 74.5

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 90.0

Kvalitet Protivnika

74.5 vs 67.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
N
Veres Rivne (62%)
I
Zorya (75%)
I
Karpaty Lviv (81%)
I
Kryvbas KR (76%)
N
Kolos (78%)
I
Shakhtar D (83%)
I
LNZ Cherkasy (74%)
I
Epitsentr (79%)
Verona logo Verona
I
Como (71%)
N
Juventus (85%)
N
Lecce (53%)
I
AC Milan (60%)
I
Torino (74%)
I
Fiorentina (66%)
I
Atalanta (69%)
I
Genoa (62%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Veres Rivne D
0 - 0 N
62%
Zorya D
1 - 2 I
75%
Karpaty Lviv D
0 - 3 I
81%
Kryvbas KR G
0 - 3 I
76%
Kolos D
1 - 1 N
78%
Shakhtar D G
0 - 3 I
83%
LNZ Cherkasy D
1 - 2 I
74%
Epitsentr G
0 - 2 I
79%
Metalist 1925 D
0 - 3 I
74%
Obolon G
0 - 1 I
63%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Como D
0 - 1 I
71%
Juventus G
1 - 1 N
85%
Lecce D
0 - 0 N
53%
AC Milan D
0 - 1 I
60%
Torino G
1 - 2 I
74%
Fiorentina D
0 - 1 I
66%
Atalanta G
0 - 1 I
69%
Genoa D
0 - 2 I
62%
Bologna G
2 - 1 P
63%
Napoli D
1 - 2 I
74%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 65.3 vs 59.7), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Rukh Vynnyky на просеку 0.3 и Verona на 0.5 голова по мечу.

У одбрани Verona је далеко супериорнији, примајући само 1.2 голова по мечу уз 1 чистих мрежа, док Rukh Vynnyky прима 2.0 по мечу.

Rukh Vynnyky се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 8 мечева.

Verona се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 4 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.0 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Verona има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 9.1 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Verona

Verona

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више