Прескочи на садржај
Упореди Rukh Vynnyky vs Malmö

Rukh Vynnyky vs Malmö Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Rukh Vynnyky i Malmö: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Domaćin
Malmö Malmö Gost
Rukh Vynnyky
27.3
N I I I N I I I I I

Poslednjih 10 Utakmica

Malmö
39.9
I I P I P P N I I I

Osvojene Kategorije

1

Rukh Vynnyky

3

Nerešeno

11

Malmö

Radar Učinka

Rukh Vynnyky
Malmö

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
0%

0P, 2N, 8I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
0.3

3 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.0

20 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
-17

-17

-2

-2

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Igor Neves (2 golova)
S. Hakšabanović (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 1
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
0%

0P / 6 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 4 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
65.3

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 74.5

45.2

Težina Lige: 60.5, Kvalitet Protivnika: 60.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 8 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.46

Stvarno: 0.3 | Razl: -0.16

1.44

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.04

Korigovana Snaga
27.3

Napad: 11.5, Odbrana: 38.4, Forma: 0.0

39.9

Napad: 44.4, Odbrana: 44.4, Forma: 28.6

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
1

16-30'

3

31-45'

3
1

46-60'

2

61-75'

2
1

76-90+'

3
Rukh Vynnyky
Malmö
Rukh Vynnyky

Analiza Snage

27.3

Ukupno

Napad 11.5
Odbrana 38.4
Forma 0.0
Doslednost 95.2
Malmö

Analiza Snage

39.9

Ukupno

Napad 44.4
Odbrana 44.4
Forma 28.6
Doslednost 46.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 60.5

Kvalitet Protivnika

74.5 vs 60.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
N
Veres Rivne (62%)
I
Zorya (75%)
I
Karpaty Lviv (81%)
I
Kryvbas KR (76%)
N
Kolos (78%)
I
Shakhtar D (83%)
I
LNZ Cherkasy (74%)
I
Epitsentr (79%)
Malmö logo Malmö
I
Häcken (58%)
I
Mjällby (54%)
P
AIK (49%)
I
Sirius (65%)
P
Djurgården (59%)
P
GAIS (47%)
N
Örgryte (41%)
I
Genk (70%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Veres Rivne D
0 - 0 N
62%
Zorya D
1 - 2 I
75%
Karpaty Lviv D
0 - 3 I
81%
Kryvbas KR G
0 - 3 I
76%
Kolos D
1 - 1 N
78%
Shakhtar D G
0 - 3 I
83%
LNZ Cherkasy D
1 - 2 I
74%
Epitsentr G
0 - 2 I
79%
Metalist 1925 D
0 - 3 I
74%
Obolon G
0 - 1 I
63%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Häcken G
2 - 3 I
58%
Mjällby D
2 - 3 I
54%
AIK G
1 - 0 P
49%
Sirius D
2 - 3 I
65%
Djurgården G
1 - 0 P
59%
GAIS D
3 - 1 P
47%
Örgryte G
1 - 1 N
41%
Genk G
1 - 2 I
70%
Red Star D
0 - 1 I
81%
Porto G
1 - 2 I
77%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Rukh Vynnyky се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 65.3) у поређењу са Malmö (SoS: 45.2). То значи да статистика Rukh Vynnyky има већу тежину.

Напад Malmö је на другом нивоу, са просеком од 1.4 голова по мечу и S. Hakšabanović на челу са 3 голова. Rukh Vynnyky постиже само 0.3 по мечу.

Malmö има одбрамбену предност, примајући 1.6 по мечу наспрам 2.0 Rukh Vynnyky.

Rukh Vynnyky се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 8 мечева.

Malmö се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.6 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Malmö има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 12.6 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Malmö

Malmö

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више