Прескочи на садржај
Упореди Rukh Vynnyky vs Zürich

Rukh Vynnyky vs Zürich Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Rukh Vynnyky i Zürich: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Domaćin
Zürich Zürich Gost
Rukh Vynnyky
27.3
N I I I N I I I I I

Poslednjih 10 Utakmica

Zürich
35.5
I P N I I I P I I I

Osvojene Kategorije

2

Rukh Vynnyky

3

Nerešeno

10

Zürich

Radar Učinka

Rukh Vynnyky
Zürich

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
0%

0P, 2N, 8I

20%

2P, 1N, 7I

Golova po Utakmici
0.3

3 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.0

20 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
-17

-17

-7

-7

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Igor Neves (2 golova)
Ivan Cavaleiro (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 1
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
0%

0P / 6 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 4 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
65.3

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 74.5

49.9

Težina Lige: 49.0, Kvalitet Protivnika: 50.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 8 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.46

Stvarno: 0.3 | Razl: -0.16

0.9

Stvarno: 1.0 | Razl: +0.1

Korigovana Snaga
27.3

Napad: 11.5, Odbrana: 38.4, Forma: 0.0

35.5

Napad: 33.3, Odbrana: 43.3, Forma: 20.0

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

1
1

46-60'

1

61-75'

5
1

76-90+'

1
Rukh Vynnyky
Zürich
Rukh Vynnyky

Analiza Snage

27.3

Ukupno

Napad 11.5
Odbrana 38.4
Forma 0.0
Doslednost 95.2
Zürich

Analiza Snage

35.5

Ukupno

Napad 33.3
Odbrana 43.3
Forma 20.0
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 49.0

Kvalitet Protivnika

74.5 vs 50.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
N
Veres Rivne (62%)
I
Zorya (75%)
I
Karpaty Lviv (81%)
I
Kryvbas KR (76%)
N
Kolos (78%)
I
Shakhtar D (83%)
I
LNZ Cherkasy (74%)
I
Epitsentr (79%)
Zürich logo Zürich
I
Luzern (61%)
P
GC Zürich (31%)
N
Winterthur (46%)
I
Lausanne (47%)
I
Lugano (50%)
I
St.Gallen (60%)
P
Thun (44%)
I
Sion (62%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Veres Rivne D
0 - 0 N
62%
Zorya D
1 - 2 I
75%
Karpaty Lviv D
0 - 3 I
81%
Kryvbas KR G
0 - 3 I
76%
Kolos D
1 - 1 N
78%
Shakhtar D G
0 - 3 I
83%
LNZ Cherkasy D
1 - 2 I
74%
Epitsentr G
0 - 2 I
79%
Metalist 1925 D
0 - 3 I
74%
Obolon G
0 - 1 I
63%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Luzern G
0 - 1 I
61%
GC Zürich D
2 - 1 P
31%
Winterthur G
2 - 2 N
46%
Lausanne G
0 - 3 I
47%
Lugano D
0 - 1 I
50%
St.Gallen G
1 - 2 I
60%
Thun D
2 - 1 P
44%
Sion D
1 - 2 I
62%
Servette G
1 - 2 I
66%
Lausanne D
1 - 2 I
38%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Rukh Vynnyky се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 65.3) у поређењу са Zürich (SoS: 49.9). То значи да статистика Rukh Vynnyky има већу тежину.

Zürich има нападачку предност са 1.0 голова по мечу наспрам 0.3 Rukh Vynnyky.

Zürich има одбрамбену предност, примајући 1.7 по мечу наспрам 2.0 Rukh Vynnyky.

Rukh Vynnyky се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 8 мечева.

Zürich се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Zürich има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 8.2 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Zürich

Zürich

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више