Прескочи на садржај
Упореди Sevilla vs Monaco

Sevilla vs Monaco Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Sevilla i Monaco: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Sevilla Sevilla Domaćin
Monaco Monaco Gost
Sevilla
41.7
P P I I P I I I N N

Poslednjih 10 Utakmica

Monaco
67.7
I P N N I P P P P P

Osvojene Kategorije

0

Sevilla

2

Nerešeno

13

Monaco

Radar Učinka

Sevilla
Monaco

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 2N, 5I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

+5

+5

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
A. Adams (3 golova)
F. Balogun (8 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 13
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
61.1

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 68.2

69.4

Težina Lige: 86.0, Kvalitet Protivnika: 64.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 4 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.39

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.29

2.08

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.28

Korigovana Snaga
41.7

Napad: 40.7, Odbrana: 48.1, Forma: 33.3

67.7

Napad: 71.6, Odbrana: 67.7, Forma: 71.6

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

1
3

46-60'

5
2

61-75'

6
4

76-90+'

2
Sevilla
Monaco
Sevilla

Analiza Snage

41.7

Ukupno

Napad 40.7
Odbrana 48.1
Forma 33.3
Doslednost 49.3
Monaco

Analiza Snage

67.7

Ukupno

Napad 71.6
Odbrana 67.7
Forma 71.6
Doslednost 52.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 86.0

Kvalitet Protivnika

68.2 vs 64.4

Protiv Elitnih

0% vs 50%
Sevilla logo Sevilla
P
Espanyol (50%)
P
Real Sociedad (61%)
I
Osasuna (63%)
I
Levante (76%)
P
Atlético (61%)
I
Oviedo (66%)
I
Valencia (67%)
I
Barcelona (91%)
Monaco logo Monaco
I
Lille (73%)
P
Metz (48%)
N
Toulouse (62%)
N
Auxerre (66%)
I
Paris FC (77%)
P
Marseille (61%)
P
Lyon (70%)
P
Brest (56%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Espanyol D
2 - 1 P
50%
Real Sociedad D
1 - 0 P
61%
Osasuna G
1 - 2 I
63%
Levante G
0 - 2 I
76%
Atlético D
2 - 1 P
61%
Oviedo G
0 - 1 I
66%
Valencia D
0 - 2 I
67%
Barcelona G
2 - 5 I
91%
Rayo D
1 - 1 N
74%
Betis G
2 - 2 N
73%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lille D
0 - 1 I
73%
Metz G
2 - 1 P
48%
Toulouse G
2 - 2 N
62%
Auxerre D
2 - 2 N
66%
Paris FC G
1 - 4 I
77%
Marseille D
2 - 1 P
61%
Lyon G
2 - 1 P
70%
Brest D
2 - 0 P
56%
Paris SG G
3 - 1 P
84%
Angers D
2 - 0 P
47%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 61.1 vs 69.4), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Monaco има нападачку предност са 1.8 голова по мечу наспрам 1.1 Sevilla.

Monaco има одбрамбену предност, примајући 1.3 по мечу наспрам 1.7 Sevilla.

Sevilla се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 4 мечева.

Monaco је доказао своју вредност против елитних противника, победивши у 2 од 4 мечева.

Monaco је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.9 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Monaco се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (67.7 vs 41.7), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Sevilla

Sevilla

VS
Monaco

Monaco

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више