Прескочи на садржај
Упореди Sint-Truiden vs Slaven

Sint-Truiden vs Slaven Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Sint-Truiden i Slaven: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Sint-Truiden Sint-Truiden Domaćin
Slaven Slaven Gost
Sint-Truiden
43.1
I P P P N I I I I P

Poslednjih 10 Utakmica

Slaven
31.9
P I N I N I I N I N

Osvojene Kategorije

8

Sint-Truiden

5

Nerešeno

2

Slaven

Radar Učinka

Sint-Truiden
Slaven

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 1N, 5I

10%

1P, 4N, 5I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

-7

-7

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
R. Ito (3 golova)
M. Dabro (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 6
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
45.2

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 61.2

35.1

Težina Lige: 45.0, Kvalitet Protivnika: 48.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 4 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.22

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.02

1.04

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.16

Korigovana Snaga
43.1

Napad: 38.1, Odbrana: 57.1, Forma: 38.1

31.9

Napad: 34.0, Odbrana: 31.2, Forma: 8.5

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
2

16-30'

1

31-45'

5
1

46-60'

3
3

61-75'

2
5

76-90+'

1
Sint-Truiden
Slaven
Sint-Truiden

Analiza Snage

43.1

Ukupno

Napad 38.1
Odbrana 57.1
Forma 38.1
Doslednost 39.7
Slaven

Analiza Snage

31.9

Ukupno

Napad 34.0
Odbrana 31.2
Forma 8.5
Doslednost 75.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

59.5 vs 45.0

Kvalitet Protivnika

61.2 vs 48.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
I
Club Brugge (71%)
P
R. Union SG (64%)
P
Mechelen (34%)
P
Anderlecht (35%)
N
Gent (51%)
I
Club Brugge (78%)
I
R. Union SG (80%)
I
R. Union SG (75%)
Slaven logo Slaven
P
Gorica (44%)
I
Istra (46%)
N
Vukovar (32%)
I
Lokomotiva (49%)
N
Hajduk (53%)
I
Varaždin (54%)
I
Rijeka (44%)
N
Osijek (40%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Club Brugge G
0 - 2 I
71%
R. Union SG D
2 - 1 P
64%
Mechelen G
4 - 1 P
34%
Anderlecht D
2 - 0 P
35%
Gent G
0 - 0 N
51%
Club Brugge D
1 - 2 I
78%
R. Union SG G
0 - 1 I
80%
R. Union SG D
1 - 3 I
75%
Genk G
0 - 1 I
66%
Cercle Brugge D
2 - 1 P
58%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Gorica D
1 - 0 P
44%
Istra G
1 - 3 I
46%
Vukovar D
2 - 2 N
32%
Lokomotiva G
1 - 2 I
49%
Hajduk D
2 - 2 N
53%
Varaždin G
1 - 2 I
54%
Rijeka D
0 - 2 I
44%
Osijek D
0 - 0 N
40%
Dinamo Zagreb G
2 - 4 I
76%
Gorica G
2 - 2 N
50%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Sint-Truiden се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 45.2) у поређењу са Slaven (SoS: 35.1). То значи да статистика Sint-Truiden има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Sint-Truiden на просеку 1.2 и Slaven на 1.2 голова по мечу.

Sint-Truiden има одбрамбену предност, примајући 1.2 по мечу наспрам 1.9 Slaven.

Sint-Truiden се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 4 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Sint-Truiden има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 11.2 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Slaven

Slaven

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више