Прескочи на садржај
Упореди Liberec vs Železničar P

Liberec vs Železničar P Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Liberec i Železničar P: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Liberec Liberec Domaćin
Železničar P Železničar P Gost
Liberec
35.3
I I P N I P N N I I

Poslednjih 10 Utakmica

Železničar P
57.4
N P N N I P P I P N

Osvojene Kategorije

0

Liberec

4

Nerešeno

11

Železničar P

Radar Učinka

Liberec
Železničar P

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 3N, 5I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

+8

+8

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
R. Krollis (3 golova)
K. Karikari (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 4
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 11
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
43.4

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 57.6

55.1

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 55.2

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.75

Stvarno: 0.7 | Razl: -0.05

1.64

Stvarno: 1.7 | Razl: +0.06

Korigovana Snaga
35.3

Napad: 21.8, Odbrana: 56.0, Forma: 18.7

57.4

Napad: 59.6, Odbrana: 73.6, Forma: 42.0

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

16-30'

2
2

31-45'

3
2

46-60'

3
1

61-75'

3
1

76-90+'

6
Liberec
Železničar P
Liberec

Analiza Snage

35.3

Ukupno

Napad 21.8
Odbrana 56.0
Forma 18.7
Doslednost 61.3
Železničar P

Analiza Snage

57.4

Ukupno

Napad 59.6
Odbrana 73.6
Forma 42.0
Doslednost 56.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 55.0

Kvalitet Protivnika

57.6 vs 55.2

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Liberec logo Liberec
I
Plzeň (64%)
I
Slavia Prague (69%)
P
Jablonec (49%)
N
Ml. Boleslav (61%)
I
Karviná (48%)
P
Slovácko (45%)
N
Teplice (49%)
N
Bohemians (58%)
Železničar P logo Železničar P
N
Radnik (50%)
P
OFK (53%)
N
Vojvodina (68%)
N
Red Star (69%)
I
Partizan (57%)
P
Javor (56%)
P
Novi Pazar (41%)
I
Čukarički (50%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Plzeň G
0 - 2 I
64%
Slavia Prague D
1 - 2 I
69%
Jablonec G
2 - 1 P
49%
Ml. Boleslav D
0 - 0 N
61%
Karviná G
1 - 3 I
48%
Slovácko D
2 - 1 P
45%
Teplice D
1 - 1 N
49%
Bohemians G
0 - 0 N
58%
Hradec Kr. D
0 - 1 I
59%
Slavia Prague G
0 - 1 I
74%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Radnik D
1 - 1 N
50%
OFK D
2 - 0 P
53%
Vojvodina G
0 - 0 N
68%
Red Star D
2 - 2 N
69%
Partizan G
1 - 2 I
57%
Javor G
2 - 1 P
56%
Novi Pazar D
2 - 0 P
41%
Čukarički G
2 - 3 I
50%
Mladost Lučani D
5 - 0 P
48%
TSC G
0 - 0 N
60%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Železničar P се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 55.1) у поређењу са Liberec (SoS: 43.4). То значи да статистика Železničar P има већу тежину.

Напад Železničar P је на другом нивоу, са просеком од 1.7 голова по мечу и K. Karikari на челу са 4 голова. Liberec постиже само 0.7 по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Liberec који прима 1.2 и Železničar P који прима 0.9 по мечу.

Železničar P се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.2 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Železničar P се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (57.4 vs 35.3), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Liberec

Liberec

VS
Železničar P

Železničar P

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више