Прескочи на садржај
Упореди Braga vs Stuttgart

Braga vs Stuttgart Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Braga i Stuttgart: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Braga Braga Domaćin
Stuttgart Stuttgart Gost
Braga
55.4
N I N P I P N P P N

Poslednjih 10 Utakmica

Stuttgart
62.4
P N N P I P I P I P

Osvojene Kategorije

3

Braga

5

Nerešeno

7

Stuttgart

Radar Učinka

Braga
Stuttgart

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 4N, 2I

50%

5P, 2N, 3I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

2.1

21 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
+2

+2

+5

+5

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Pau Víctor (5 golova)
D. Undav (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 12
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
63.4

Težina Lige: 81.4, Kvalitet Protivnika: 64.5

66.6

Težina Lige: 85.8, Kvalitet Protivnika: 68.7

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.93

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.33

2.75

Stvarno: 2.1 | Razl: -0.65

Korigovana Snaga
55.4

Napad: 60.5, Odbrana: 60.5, Forma: 45.4

62.4

Napad: 81.6, Odbrana: 54.4, Forma: 58.3

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

2
2

16-30'

4
2

31-45'

2
3

46-60'

5
2

61-75'

3
4

76-90+'

5
Braga
Stuttgart
Braga

Analiza Snage

55.4

Ukupno

Napad 60.5
Odbrana 60.5
Forma 45.4
Doslednost 56.8
Stuttgart

Analiza Snage

62.4

Ukupno

Napad 81.6
Odbrana 54.4
Forma 58.3
Doslednost 45.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

81.4 vs 85.8

Kvalitet Protivnika

64.5 vs 68.7

Protiv Elitnih

33% vs 33%
Braga logo Braga
N
Benfica (80%)
I
Freiburg (69%)
N
Estoril (47%)
P
Freiburg (64%)
I
Santa Clara (71%)
P
Casa Pia (53%)
N
Famalicão (69%)
P
Betis (70%)
Stuttgart logo Stuttgart
P
Leverkusen (65%)
N
Hoffenheim (70%)
N
Bremen (62%)
P
Freiburg (48%)
I
Bayern Munich (86%)
P
Hamburg (58%)
I
Dortmund (71%)
P
Augsburg (71%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Benfica G
2 - 2 N
80%
Freiburg G
1 - 3 I
69%
Estoril D
1 - 1 N
47%
Freiburg D
2 - 1 P
64%
Santa Clara G
1 - 2 I
71%
Casa Pia G
1 - 0 P
53%
Famalicão D
2 - 2 N
69%
Betis G
4 - 2 P
70%
Arouca D
1 - 0 P
57%
Betis D
1 - 1 N
65%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Leverkusen D
3 - 1 P
65%
Hoffenheim G
3 - 3 N
70%
Bremen D
1 - 1 N
62%
Freiburg D
2 - 1 P
48%
Bayern Munich G
2 - 4 I
86%
Hamburg D
4 - 0 P
58%
Dortmund D
0 - 2 I
71%
Augsburg G
5 - 2 P
71%
Porto G
0 - 2 I
77%
Leipzig D
1 - 0 P
79%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 63.4 vs 66.6), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Stuttgart има нападачку предност са 2.1 голова по мечу наспрам 1.6 Braga.

Обе одбране су упоредиве, са Braga који прима 1.4 и Stuttgart који прима 1.6 по мечу.

Braga се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 3 мечева.

Stuttgart се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 2 од 6 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.3 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Stuttgart има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 7.0 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Braga

Braga

VS
Stuttgart

Stuttgart

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више