Прескочи на садржај
Упореди Standard vs Lausanne

Standard vs Lausanne Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Standard i Lausanne: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Standard Standard Domaćin
Lausanne Lausanne Gost
Standard
65.8
P P N I P I P N N P

Poslednjih 10 Utakmica

Lausanne
33.3
I I I P I P I I P P

Osvojene Kategorije

11

Standard

2

Nerešeno

2

Lausanne

Radar Učinka

Standard
Lausanne

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 3N, 2I

40%

4P, 0N, 6I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Gol Razlika
+8

+8

-8

-8

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
C. Nielsen (3 golova)
Omar Janneh (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 14
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 5
Pobede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
67%

4P / 6 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
66.9

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 51.8

36.8

Težina Lige: 49.0, Kvalitet Protivnika: 49.0

Protiv Elitnih
100%

1P / 1 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.77

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.07

1.05

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.15

Korigovana Snaga
65.8

Napad: 66.2, Odbrana: 81.8, Forma: 58.5

33.3

Napad: 34.7, Odbrana: 28.9, Forma: 34.7

Analiza Vremena Golova

0-15'

1

16-30'

3
3

31-45'

2
2

46-60'

3
4

61-75'

2
8

76-90+'

1
Standard
Lausanne
Standard

Analiza Snage

65.8

Ukupno

Napad 66.2
Odbrana 81.8
Forma 58.5
Doslednost 53.2
Lausanne

Analiza Snage

33.3

Ukupno

Napad 34.7
Odbrana 28.9
Forma 34.7
Doslednost 35.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

59.5 vs 49.0

Kvalitet Protivnika

51.8 vs 49.0

Protiv Elitnih

100% vs 0%
Standard logo Standard
P
OHL (35%)
P
Antwerp (45%)
N
Genk (54%)
I
Antwerp (40%)
P
Charleroi (51%)
I
Westerlo (57%)
P
OHL (52%)
N
Westerlo (57%)
Lausanne logo Lausanne
I
Servette (70%)
I
Winterthur (46%)
I
Luzern (56%)
P
Zürich (37%)
I
Sion (66%)
P
Winterthur (38%)
I
Luzern (57%)
I
Young Boys (50%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
OHL D
2 - 1 P
35%
Antwerp G
5 - 0 P
45%
Genk G
1 - 1 N
54%
Antwerp D
1 - 2 I
40%
Charleroi G
2 - 1 P
51%
Westerlo D
1 - 2 I
57%
OHL G
3 - 1 P
52%
Westerlo D
0 - 0 N
57%
Antwerp G
1 - 1 N
57%
ZW G
1 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Servette G
0 - 2 I
70%
Winterthur G
1 - 2 I
46%
Luzern D
1 - 3 I
56%
Zürich D
3 - 0 P
37%
Sion G
0 - 3 I
66%
Winterthur D
2 - 1 P
38%
Luzern G
0 - 4 I
57%
Young Boys D
0 - 2 I
50%
GC Zürich G
3 - 2 P
32%
Zürich G
2 - 1 P
38%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Standard се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 66.9) у поређењу са Lausanne (SoS: 36.8). То значи да статистика Standard има већу тежину.

Standard има нападачку предност са 1.7 голова по мечу наспрам 1.2 Lausanne.

У одбрани Standard је далеко супериорнији, примајући само 0.9 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док Lausanne прима 2.0 по мечу.

Standard је јак тим у гостима са 67% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.9 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

На основу наше свеобухватне анализе, Standard је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (66.2), одбрани (81.8) и форми (58.5) не оставља простор за сумњу. Lausanne мора да пружи изузетну партију.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Standard

Standard

VS
Lausanne

Lausanne

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више