Прескочи на садржај
Упореди Strasbourg vs Valencia

Strasbourg vs Valencia Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Strasbourg i Valencia: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Strasbourg Strasbourg Domaćin
Valencia Valencia Gost
Strasbourg
41.4
N I I I P I I P I P

Poslednjih 10 Utakmica

Valencia
52.5
P I P N I I P I P P

Osvojene Kategorije

1

Strasbourg

5

Nerešeno

9

Valencia

Radar Učinka

Strasbourg
Valencia

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 1N, 6I

50%

5P, 1N, 4I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-3

-3

+1

+1

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
J. Enciso (3 golova)
U. Sadiq (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
33%

2P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
25%

1P / 4 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
52.9

Težina Lige: 78.7, Kvalitet Protivnika: 61.3

58.9

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 62.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.31

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.11

1.4

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.2

Korigovana Snaga
41.4

Napad: 41.2, Odbrana: 51.4, Forma: 30.9

52.5

Napad: 43.6, Odbrana: 69.0, Forma: 54.4

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
3

16-30'

3

31-45'

1
1

46-60'

4
3

61-75'

3
2

76-90+'

3
Strasbourg
Valencia
Strasbourg

Analiza Snage

41.4

Ukupno

Napad 41.2
Odbrana 51.4
Forma 30.9
Doslednost 46.0
Valencia

Analiza Snage

52.5

Ukupno

Napad 43.6
Odbrana 69.0
Forma 54.4
Doslednost 38.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

78.7 vs 93.0

Kvalitet Protivnika

61.3 vs 62.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Strasbourg logo Strasbourg
N
Angers (52%)
I
Rayo (68%)
I
Toulouse (57%)
I
Rayo (73%)
P
Lorient (69%)
I
Nice (39%)
I
Rennes (75%)
P
Mainz 05 (60%)
Valencia logo Valencia
P
Athletic (60%)
I
Atlético (61%)
P
Girona (59%)
N
Mallorca (73%)
I
Elche (66%)
I
Celta Vigo (54%)
P
Sevilla (63%)
I
Oviedo (66%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Angers G
1 - 1 N
52%
Rayo D
0 - 1 I
68%
Toulouse D
1 - 2 I
57%
Rayo G
0 - 1 I
73%
Lorient G
3 - 2 P
69%
Nice D
0 - 2 I
39%
Rennes D
0 - 3 I
75%
Mainz 05 D
4 - 0 P
60%
Mainz 05 G
0 - 2 I
65%
Nice D
3 - 1 P
55%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Athletic G
1 - 0 P
60%
Atlético D
0 - 2 I
61%
Girona D
2 - 1 P
59%
Mallorca G
1 - 1 N
73%
Elche G
0 - 1 I
66%
Celta Vigo D
2 - 3 I
54%
Sevilla G
2 - 0 P
63%
Oviedo G
0 - 1 I
66%
Alavés D
3 - 2 P
60%
Osasuna D
1 - 0 P
58%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 52.9 vs 58.9), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Strasbourg на просеку 1.2 и Valencia на 1.2 голова по мечу.

Valencia има одбрамбену предност, примајући 1.1 по мечу наспрам 1.5 Strasbourg.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Valencia има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 11.1 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Strasbourg

Strasbourg

VS
Valencia

Valencia

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више