Прескочи на садржај
Упореди Stuttgart vs Sion

Stuttgart vs Sion Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Stuttgart i Sion: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Stuttgart Stuttgart Domaćin
Sion Sion Gost
Stuttgart
62.4
P N N P I P I P I P

Poslednjih 10 Utakmica

Sion
66.0
P P P P P N P N I N

Osvojene Kategorije

8

Stuttgart

1

Nerešeno

6

Sion

Radar Učinka

Stuttgart
Sion

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 2N, 3I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
2.1

21 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Gol Razlika
+5

+5

+14

+14

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
D. Undav (5 golova)
W. Boteli (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 12
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 12
Pobede Kod Kuće
67%

4P / 6 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
25%

1P / 4 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
66.6

Težina Lige: 85.8, Kvalitet Protivnika: 68.7

48.3

Težina Lige: 48.0, Kvalitet Protivnika: 48.5

Protiv Elitnih
33%

2P / 6 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.75

Stvarno: 2.1 | Razl: -0.65

1.92

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.02

Korigovana Snaga
62.4

Napad: 81.6, Odbrana: 54.4, Forma: 58.3

66.0

Napad: 62.3, Odbrana: 81.9, Forma: 59.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

2
4

16-30'

4
2

31-45'

1
5

46-60'

2
3

61-75'

7
5

76-90+'

3
Stuttgart
Sion
Stuttgart

Analiza Snage

62.4

Ukupno

Napad 81.6
Odbrana 54.4
Forma 58.3
Doslednost 45.7
Sion

Analiza Snage

66.0

Ukupno

Napad 62.3
Odbrana 81.9
Forma 59.0
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

85.8 vs 48.0

Kvalitet Protivnika

68.7 vs 48.5

Protiv Elitnih

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
P
Leverkusen (65%)
N
Hoffenheim (70%)
N
Bremen (62%)
P
Freiburg (48%)
I
Bayern Munich (86%)
P
Hamburg (58%)
I
Dortmund (71%)
P
Augsburg (71%)
Sion logo Sion
P
Thun (48%)
P
St.Gallen (64%)
P
Basel (55%)
P
Lausanne (38%)
P
GC Zürich (32%)
N
St.Gallen (55%)
P
Zürich (37%)
N
Winterthur (38%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Leverkusen D
3 - 1 P
65%
Hoffenheim G
3 - 3 N
70%
Bremen D
1 - 1 N
62%
Freiburg D
2 - 1 P
48%
Bayern Munich G
2 - 4 I
86%
Hamburg D
4 - 0 P
58%
Dortmund D
0 - 2 I
71%
Augsburg G
5 - 2 P
71%
Porto G
0 - 2 I
77%
Leipzig D
1 - 0 P
79%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Thun D
2 - 0 P
48%
St.Gallen G
3 - 0 P
64%
Basel G
2 - 0 P
55%
Lausanne D
3 - 0 P
38%
GC Zürich G
4 - 0 P
32%
St.Gallen D
1 - 1 N
55%
Zürich G
2 - 1 P
37%
Winterthur D
1 - 1 N
38%
Lugano G
1 - 2 I
55%
Servette G
0 - 0 N
63%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Stuttgart се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 66.6) у поређењу са Sion (SoS: 48.3). То значи да статистика Stuttgart има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Stuttgart на просеку 2.1 и Sion на 1.9 голова по мечу.

У одбрани Sion је далеко супериорнији, примајући само 0.5 голова по мечу уз 6 чистих мрежа, док Stuttgart прима 1.6 по мечу.

Stuttgart се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 2 од 6 мечева.

Sion се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Sion је јак тим у гостима са 67% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Stuttgart

Stuttgart

VS
Sion

Sion

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више