Прескочи на садржај
Упореди Teplice vs Antalyaspor

Teplice vs Antalyaspor Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Teplice i Antalyaspor: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Teplice Teplice Domaćin
Antalyaspor Antalyaspor Gost
Teplice
44.4
P P N I I I N N N N

Poslednjih 10 Utakmica

Antalyaspor
33.5
I N I I I P N I I N

Osvojene Kategorije

9

Teplice

4

Nerešeno

2

Antalyaspor

Radar Učinka

Teplice
Antalyaspor

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 5N, 3I

10%

1P, 3N, 6I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

-9

-9

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
D. Mareček (3 golova)
S. van de Streek (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
53.4

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 50.4

50.5

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 62.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.4

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.1

1.08

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.08

Korigovana Snaga
44.4

Napad: 44.8, Odbrana: 58.6, Forma: 20.7

33.5

Napad: 33.5, Odbrana: 36.9, Forma: 10.0

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

3
1

61-75'

2
4

76-90+'

3
Teplice
Antalyaspor
Teplice

Analiza Snage

44.4

Ukupno

Napad 44.8
Odbrana 58.6
Forma 20.7
Doslednost 67.3
Antalyaspor

Analiza Snage

33.5

Ukupno

Napad 33.5
Odbrana 36.9
Forma 10.0
Doslednost 74.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 72.0

Kvalitet Protivnika

50.4 vs 62.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Teplice logo Teplice
P
Zlín (46%)
P
Ostrava (34%)
N
Slovácko (45%)
I
Hradec Kr. (59%)
I
Zlín (46%)
I
Sparta Prague (54%)
N
Plzeň (64%)
N
Liberec (48%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
I
Galatasaray (69%)
N
Alanyaspor (56%)
I
Göztepe (64%)
I
Konyaspor (61%)
I
Beşiktaş (65%)
P
Eyüp (53%)
N
Başakşehir (71%)
I
Gaziantep (49%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Zlín G
4 - 2 P
46%
Ostrava D
2 - 1 P
34%
Slovácko D
1 - 1 N
45%
Hradec Kr. D
0 - 1 I
59%
Zlín G
2 - 3 I
46%
Sparta Prague D
0 - 1 I
54%
Plzeň G
2 - 2 N
64%
Liberec G
1 - 1 N
48%
Dukla D
0 - 0 N
46%
Pardubice G
1 - 1 N
62%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Galatasaray G
2 - 4 I
69%
Alanyaspor D
0 - 0 N
56%
Göztepe G
0 - 2 I
64%
Konyaspor D
0 - 2 I
61%
Beşiktaş G
2 - 4 I
65%
Eyüp D
3 - 0 P
53%
Başakşehir G
0 - 0 N
71%
Gaziantep D
1 - 4 I
49%
Rize G
0 - 1 I
64%
Fenerbahçe D
2 - 2 N
68%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 53.4 vs 50.5), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Teplice има нападачку предност са 1.3 голова по мечу наспрам 1.0 Antalyaspor.

Teplice има одбрамбену предност, примајући 1.3 по мечу наспрам 1.9 Antalyaspor.

Teplice се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Teplice има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 10.9 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Teplice

Teplice

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више