Прескочи на садржај
Упореди Toulouse vs Kryvbas KR

Toulouse vs Kryvbas KR Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Toulouse i Kryvbas KR: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Toulouse Toulouse Domaćin
Kryvbas KR Kryvbas KR Gost
Toulouse
41.6
P P N I I I I P P I

Poslednjih 10 Utakmica

Kryvbas KR
61.9
P P N I P P I P I N

Osvojene Kategorije

2

Toulouse

2

Nerešeno

11

Kryvbas KR

Radar Učinka

Toulouse
Kryvbas KR

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 1N, 5I

50%

5P, 2N, 3I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.2

22 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
-7

-7

+2

+2

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Emersonn (3 golova)
G. Mendoza (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 6
1. Poluvreme: 13 / 2. Poluvreme: 6
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
56.0

Težina Lige: 81.9, Kvalitet Protivnika: 66.3

72.8

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 67.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 4 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.94

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.44

2.78

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.88

Korigovana Snaga
41.6

Napad: 53.0, Odbrana: 28.3, Forma: 42.4

61.9

Napad: 77.8, Odbrana: 53.2, Forma: 61.4

Analiza Vremena Golova

5

0-15'

4
2

16-30'

3
1

31-45'

4
1

46-60'

3
1

61-75'

3
5

76-90+'

2
Toulouse
Kryvbas KR
Toulouse

Analiza Snage

41.6

Ukupno

Napad 53.0
Odbrana 28.3
Forma 42.4
Doslednost 39.7
Kryvbas KR

Analiza Snage

61.9

Ukupno

Napad 77.8
Odbrana 53.2
Forma 61.4
Doslednost 45.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

81.9 vs 98.0

Kvalitet Protivnika

66.3 vs 67.3

Protiv Elitnih

0% vs 40%
Toulouse logo Toulouse
P
Lyon (65%)
P
Strasbourg (60%)
N
Monaco (72%)
I
Lens (60%)
I
Lens (76%)
I
Lille (73%)
I
Paris SG (84%)
P
Lorient (64%)
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
P
Veres Rivne (67%)
P
Karpaty Lviv (81%)
N
SK Poltava (50%)
I
Dynamo Kyiv (78%)
P
Rukh Vynnyky (44%)
P
Kudrivka (60%)
I
LNZ Cherkasy (74%)
P
Epitsentr (74%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lyon D
2 - 1 P
65%
Strasbourg G
2 - 1 P
60%
Monaco D
2 - 2 N
72%
Lens G
1 - 4 I
60%
Lens G
2 - 3 I
76%
Lille D
0 - 4 I
73%
Paris SG G
1 - 3 I
84%
Lorient D
1 - 0 P
64%
Metz G
4 - 3 P
48%
Marseille D
0 - 1 I
61%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Veres Rivne G
3 - 1 P
67%
Karpaty Lviv D
1 - 0 P
81%
SK Poltava G
3 - 3 N
50%
Dynamo Kyiv D
5 - 6 I
78%
Rukh Vynnyky D
3 - 0 P
44%
Kudrivka G
2 - 1 P
60%
LNZ Cherkasy D
0 - 3 I
74%
Epitsentr D
2 - 1 P
74%
Polissya G
0 - 2 I
82%
Obolon G
0 - 0 N
63%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Kryvbas KR се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 72.8) у поређењу са Toulouse (SoS: 56.0). То значи да статистика Kryvbas KR има већу тежину.

Kryvbas KR има нападачку предност са 1.9 голова по мечу наспрам 1.5 Toulouse.

Kryvbas KR има одбрамбену предност, примајући 1.7 по мечу наспрам 2.2 Toulouse.

Toulouse се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 4 мечева.

Kryvbas KR се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 2 од 5 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.6 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Kryvbas KR се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (61.9 vs 41.6), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Toulouse

Toulouse

VS
Kryvbas KR

Kryvbas KR

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више